موسسه آموزش بین المللی “الف” تبریز پس از راه اندازی شعبه مرکزی خود در منطقه ولی عصر، امروز نیز دومین شعبه خود را در منطقه آبرسان مورد افتتاح قرار داد.

به گزارش تبریزمن، در شعبه مرکزی این مجتمع آموزشی، استانداردهای بین المللی فضاهای آموزشی رعایت شده و با دارا بودن ۲۲ کلاس در ۴ طبقه به ارایه خدمات تخصصی به علاقه مندان می کند که طبق تحقیقات خبرنگار تبریزمن تعداد کثیری از جوانان و دانشجویان تبریزی رضایت قابل قبولی را ابراز داشته اند.

نکته قابل توجه اینکه تجهیزات هوشمند آموزشی در هر دو شعبه “الف” باعث شده تا نحوه آموزش علاقه مندان در رشته های تخصصی مختلف در قالب ۴ دپارتمان فناوری اطلاعات، فنی و مهندسی، هنر و معماری و زبان های خارجی در اختیار شهروندان قرار گرفته و مدیریت این موسسه بزرگ در فکر تکمیل نواقصات شعبه مرکزی در شعبه جدید باشد زیرا به یقین می توان اذعان داشت که وجود چنین مرکز آموزشی در سطح آذربایجان بی نظیر می باشد.

طبق مشاهدات خبرنگار تبریزمن، مهمانان مختلفی اعم از مسوولان شهری، اساتید و دانشجویان از ساعت ۱۰ صبح امروز در حال ورود به شعبه جدید این موسسه آموزش بین المللی هستند که تا ساعت ۲۰ ادامه داشت…

شعبه جدید موسسه آموزش بین المللی “الف” در خیابان دانشگاه نبش کوچه گلستان واقع شده است.

√ شهرام صادق زاده/ تبریزمن


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :