سرخپوشان تراکتورسازی تا ساعاتی دیگر به مصاف شاگردان مجید جلالی خواهند رفت.

تبریزمن، سرویس ورزشی: هر دو تیم تراکتورسازی و سایپا از تیم های پر مهره این فصل از رقابت های لیگ برتر بوده اند اما تا بدین جا نتوانسته اند نتیجه در خور ترکیب خود بدست آورند.

با این حال وضعیت سرخپوشان که در نیم فصل اول بسیار اسف بار بود با آمدن امیرقلعه نوعی بر راس نیمکت تیم، اندکی بهبود یافته است.

هم اکنون قلعه نوعی در تلاش است تا با کسب حداکثر امتیازات ممکن از اندک بازی های باقی مانده بتواند جایگاه خوبی را در پایان فصل برای تیمش بدست آورده و محبوبیت خود در میان هواداران را بازیابد.

این موضوع نیز باعث شده تا شاهد چینش ترکیبی هجومی در برابر سایپا باشیم، حضور سزار به جای سینا عشوری در میانه میدان که خصوصیات دفاعی بیشتری از آگوستو داشت، و نیز قرار گرفتن شاهین ثاقبی از ابتدا در ترکیب نشانه ای از میل به هجوم و گلزنی در تراکتورسازی می باشد.

البته نا گفته نماند که سینا عشوری از حضور در این بازی محروم است و شاید همین محرومیت، توفیقی اجباری باشد برای سرخپوشان که بیشتر هجومی کار کنند تا دفاعی؛ البته نبود شریفی و نانگ هم باعث شده تا حاتمی، باردیگر در ترکیب اصلی جای گرفته و با سرعت بالایی! که دارد کمی کار را برای سایر بازیکنان سخت تر کند.

تبریزمن


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :