رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان اهر از شناسایی و رفع نقاط حادثه‌خیز در محور اهر – تبریز هم‌زمان با آغاز مسافرت‌های نوروزی خبر داد.

به گزارش تبریزمن، علی سلطانی ضمن تبریک سال نو اظهار داشت: مسافران و گردشگرانی که به شهرستان‌های اهر و هوراند سفر می‌کنند می‌توانند از خدمات راه و شهرسازی شهرستان اهر استفاده کنند.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان اهر با اشاره به اینکه برای تسهیل و جلوگیری از هرگونه حوادث و تلفات رانندگی راه و شهرسازی اهر و هوراند اقداماتی انجام داده است، گفت: در کلیه محورهای مواصلاتی شهرستان‌های اهر و هوراند به‌منظور کاهش حوادث رانندگی ساماندهی تابلوهای علائم راهنمایی و رانندگی، شست‌وشوی گاردریل ها و علائم هشدار دهنده در این محورها نصب‌شده است.

وی بابیان این‌که تمامی اکیپ‌های راهداری تا ۱۵ فروردین ماه در راهدارخانه‌های مرکزی، سامبران، گویجه بئل و هوراند در حالت آماده باش قرار گفته اند، افزود: بیش از ۵۰ نفر راهدار برای خدمات‌رسانی به مسافران نوروزی و گردشگران آماده ارائه خدمات هستند.

سلطانی از شناسایی و رفع نقاط حادثه‌خیز در محور اهر – تبریز هم‌زمان با آغاز مسافرت‌های نوروزی خبر داد، اضافه کرد: نصب گاردریل در نقاط حادثه‌خیزی همچون پیچ ورودی روستای وردین در جاده اهر – تبریز با هزینه ۵۰ میلیون تومانی به طول انجامیده است.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان اهر در پایان خاطرنشان کرد: پاک‌سازی حریم جاده‌های اصلی و فرعی اهر و هوراند از جمله اقداماتی بود که در ایام تعطیلات نوروز انجام داده ایم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :