مدیرکل ثبت احوال آذربایجان شرقی از صدور به‌روز شناسنامه در آذربایجان شرقی خبر داد و گفت: شناسنامه جدید در عرض ۲۴ ساعت تحویل می‌شود.

به گزارش تبریزمن، علی جعفری‌آذر در جلسه ستاد انتخابات آذربایجان شرقی، با اشاره به اینکه اکثریت جامعه هدف در استان، کارت ملی خود را دریافت کرده اند،‌ اظهار داشت: اکنون صدور شناسنامه در آذربایجان شرقی به‌روز شده است و در عرض ۲۴ ساعت شناسنامه جدید صادر صادر شده و در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد.

وی افزود: بر اساس تصمیم سازمان مرکزی ثبت احوال کشور، صدور کارت ملی جدید هوشمند در استان متوقف شده و تا ایام انتخابات فقط برای گروه‌های جدید بالای ۱۵ سال که مارت ملی دریافت نکرده‌اند، کارت ملی هوشمند صادر می‌شود.

مدیرکل ثبت احوال آذربایجان شرقی، با بیان اینکه در دو هفته منتهی به انتخابات این اداره کل در تمامی شهرستان‌ها به صورت دو شیفته خدمات ارائه می‌دهد، تصریح کرد: این تصمیم برای صدور کارت ملی و شناسنامه المثنی برای فراهم کردن امکان شرکت در انتخابات، جهت افرادی که شناسنامه‌های آنها مفقود شده است، گرفته شده است.

تهیه طرح‌های ویژه اطلاع رسانی با محوریت اخلاق انتخاباتی

جواد آهنگر، رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان نیز در این جلسه، با اشاره به راه اندازی بخش ویژه انتخابات در سایت استانداری، تصریح کرد: این کمیته دو نشست با حضور نمایندگانی از اداره کل ارشاد، صداوسیما، شهرداری و انجمن صنفی مطبوعات برگزار کرده است که تصمیمات اولیه برای اطلاع رسانی بهتر در ایام انتخابات اتخاذ گردیده است.

وی از تهیه طرح‌های ویژه اطلاع رسانی با موضوعات اخلاق انتخاباتی خبر داد و گفت: طرح‌های تهیه شده برای انتشار در سایت‌ها، مطبوعات و خبرگزاری ارسال خواهد شد.

آهنگر با اشاره به اینکه از تمامی مراحل انتخابات در این کمیته مستند سازی خواهد شد، افزود: بر اساس جدول زمان بندی تهیه شده برای انتخابات، طرح‌های جدیدی ارائه می‌شود که با برقراری ارتباط با مطبوعات و رسانه‌ها، اجرایی خواهد شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :