تیم دوچرخه‌سواری شهرداری تبریز بعد از کسب عنوان قهرمانی تور آذربایجان به رده نخست رنکینگ بهترین تیم‌های قاره‌ کهن صعود کرد.

به گزارش تبریزمن، اتحادیه بین المللی دوچرخه سواری به رسم هر ماهه رنکینگ امتیازی رکابزنان در بخش های مختلف را براساس حضور و کسب امتیازات در رقابتهای آسیایی و جهانی و تورهای بین المللی محاسبه و منتشر می کند.

روز گذشته و در آخرین رنکینگ منتشر شده رشته جاده از سوی uci رکابزنان کشورمان با محاسبه رقابتهای داخلی و حضور در تور بین المللی ایران-آذربایجان در رده بندی آسیایی و جهانی باز هم نام ایران در صدر جدول میدرخشد .

در رده بندی تیم های باشگاهی تیم شهرداری تبریز با ۶۶۷ امتیاز در صدر قرار گرفت تیم اسکای دایو دوبی با ۳۴۹ امتیاز دوم است و تیم پیشگامان کویر یزد با ۳۳۳ امتیاز جایگاه سوم رنکینگ تیم های باشکاهی آسیا را از آن خود کردند .

در رده بندی انفرادی صمد پورسیدی با کسب هر چهار پیراهن طلایی آمتیازی کوهستان و آسیایی در تور بین المللی ایران-آذربایجان از رده بیست و یکم با۲۶۰ امتیاز بعد از کینگ لوک چونگ هنگ کنگی با ۳۲۰ امتیاز و مارک کوندیش پر آوازه با ۲۷۰ امتیاز به رده سوم آسیا صعود کرد.

در رده بندی تیم های ملی نیز تیم ملی کشورمان با ۱۰۴۵ امتیاز بالاتر از قزاقستان و ژاپن در صدر قرار گرفت .

آروین معظمی گودرزی از جایگاه ۲۵ به ۱۲ صعود کرد. احد کاظمی که در رده ۷۳ قرار داشت به رده ۱۷ رسید قادر میزبانی با هجده پله صعود در رده بیست و سوم قرار گرفته است و مهدی سهرابی هم با یک پله صعود عنوان بیست و هشتم رنکینگ آسیا را دارد.

در رنکینگ جهانی نیز رکابزنان کشورمان صعودی چشمگیر داشتند، در رده بندی جهانی ورزشکارانی از کشورهای اسلواکی، کلمبیا و سوئیس اول تا سوم هستند. صمد پور سیدی از ایران از رده ۲۷۴ با صعود صد و پنجاه و چهار پله ای در رده صدو بیست رنکینگ انفرادی جهان قرار گرفته است.

در بخش تیم های ملی تیم های فرانسه، بلژیک و اسپانیا اول تاسوم هستند و تیم ایران از رده بیست و هشتم به رده بیست و دوم صعود کرد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :