سیفی گفت: شهرداری تیم خوب و دونده ای دارد ولی با توجه به اینکه مربی آنها اخراج شده است مثل شیر زخم خورده می ماند.

به گزارش تبریزمن، سجاد سیفی بازیکن اردبیلی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز در گفتگو با تبریزمن در خصوص باخت مقابل مس کرمان گفت: باتوجه به شرایط بد زمین چمن کرمان دو تیم بازی خوبی را به نمایش نگذاشتند. مس موقعیت آنچنانی نداشت و با استفاده از تجربه بازیکنان خود توانست از غفلت مدافعان ما استفاده کرده و  به گل برسد.

وی ادامه داد: چند موقعیت گلزنی داشتیم ولی متاسفانه نتوانستیم از آنها به خوبی استفاده کنیم، فوتبال برد و باخت دارد و با توجه به اینکه هفته های زیادی به پایان مسابقات باقی مانده است می توانیم نتیجه های از دست رفته را جبران کنیم. کادر فنی باتجربه ای در اختیار داریم و قطعا می توانیم با تفکرات آقای دست نشان به نتایج خوبی دست پیدا کنیم.

هافبک اردبیلی تیم ماشین سازی در خصوص بازی با تیم شهرداری اردبیل افزود: بازی فردا یک دربی محسوب می شود و می توان گفت این بازی از شرایط خاصی برخوردار خواهد بود دو تیم برای سه امتیاز به میدان خواهند رفت ولی ما به برد در این بازی بیشتر از آنها نیاز داریم.

DSC_0230

وی اظهار داشت: برای صعود به لیگ برتر و هموار کردن راه خود به سه امتیاز بازی ها نیازمندیم و به همین جهت در بازی فردا منتظر هواداران پرتعداد این تیم ریشه دار هستیم.

بازیکن ماشین سازی در خصوص وضعیت تیم ماشین سازی برای بازی فردا بیان کرد: باخت مقابل مس کرمان را فراموش کرده ایم و در این مدت کوتاه تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته و شرایط خوبی داریم، بازیکنان همدل شدند تا با ارائه یک بازی خوب و تماشاگر پسند در بازی فردا پیروز میدان شویم.

سیفی در خصوص تیم شهرداری اردبیل و حضور هواداران در بازی فردا اشاره کرد: شهرداری تیم خوب و دونده ای دارد ولی با توجه به اینکه مربی آنها اخراج شده است مثل شیر زخم خورده می ماند، به رده این تیم در جدول نگاه نکرده و دست کم نخواهیم گرفت، فقط و فقط به حمایت هواداران احتیاج داریم چرا که با حضور آنها انرژی چند برابری کسب می کنیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :