هفته دهم لیگ برتر والیبال در حالی پیگیری خواهد شد که تیم های صدر و میانه جدولی تمام تلاش خود را در آخرین بازی های نیم فصل اول به کار خواهند گرفت.

به گزارش تبریزمن، هفته دهم لیگ برتر والیبال برخلاف سایر هفته ها از فردا عصر، سه شنبه کار خود را آغاز می کند تا نیم فصل اول لیگ ۹۴ به روزهای پایانی خود نزدیک شود. شش شهر ایران میزبانی این هفته از مسابقات را به عهده دارند که در مهم ترین آن ها بانک سرمایه در تبریز به مصاف شهرداری این شهر می رود.

 شاگردان مصطفی کارخانه که تا پایان هفته نهم در رده سوم قرار داشتند باید به دیدار رقیب رده چهارمی خود بروند که بازی در تبریز برای هیچ تیمی آسان نبوده است. تماشاگران پرشور تبریزی در تمام بازی های تیم شهرشان کار را برای تیم های مقابل سخت کرده اند که قطعا بانک سرمایه هم از این قاعده جدا نخواهد بود.

به اعتقاد بسیاری از تیم هایی که رو در روی شهرداری تبریز قرار گرفته اند، این تیم یکی از کامل ترین تیم هایی است که در لیگ امسال به میدان می رود و کار را برای تمام تیم ها سخت کرده است.

در دیگر بازی حساس این هفته پیکان تهران باید به ورامین برود تا مقابل غول کش لیگ ۹۴، متین قرار بگیرد. متین تا به اینجای کار تمام تیم های مدعی را شکست داده و در بازی مقابل تیم های شهرداری ارومیه، بانک سرمایه و کاله مازندران موفق به پیروزی شده است.

حالا پیکان باید به مصاف شاگردان محمد ترکاشوند برود تا روند پیروزی های خود را حفظ  کند و در کورس قهرمانی باقی بماند. پیکان تا به اینجا کار تنها یک شکست آن هم مقابل بانک سرمایه را تجربه کرده و در تمام بازی های خود برنده بوده است.

ثامن الحجج خراسان به آمل رفت تا رو در روی کاله قرار بگیرد. دو تیم آخرین دیدار خود را مقابل تیم های پیکان و بانک سرمایه با شکست پشت سر گذاشته اند و در این دیدار سخت دنبال پیروزی هستند تا جایگاه خود در جدول و حضور در پلی آف لیگ را حتمی تثبیت کنند.

کاله با چهار برد در مکان هشتم قرار دارد و ثامن با پنج پیروزی در مکان پنجم قرار دارد که درصورت پیروزی شاگردان بهروز عطایی در خانه، این تیم می تواند صعود سه پله ای داشته باشد. در آن سو شاگردان جبار قوچان نژاد هفته های آماده ای را پشت سر می گذارند و نتایج قابل قبولی را کسب می کنند که همین مساله این تیم را تا رده پنجم بالا کشیده است.

در هر صورت شاید جدا از رقابت تیم های بالا جدولی بازی سه شنبه عصر در سالن پیامبر اعظم آمل حساس ترین بازی هفته دهم باشد.

تمام بازی های هفته دهم:

ورامین، سالن شهید گل عباسی
متین صالحین ورامین – پیکان تهران
داور اول: ابراهیم فیروزی، داور دوم: اصغر میرزایی

گنبد، سالن المپیک
بازرگانی جواهری گنبد – شهرداری ارومیه
داور اول: اصغر کاظمی، داور دوم: محمد عشق دوست

زاهدان، سالن استانداری
گوهر کویر زاهدان – آلومینیوم المهدی هرمزگان
داور اول: مسعود ذوقی، داور دوم: احسان زحمتی

تبریز، سالن شهید اقدمی
شهرداری تبریز – بانک سرمایه
داور اول: مسعود یزدان پناه، داور دوم: داود نافعی

تهران، خانه والیبال
سایپا تهران – آرمان ورزشی اردکان
داور اول: محمد شاهمیری، داور دوم: مرتضی اعلایی

آمل، سالن پیامبر اعظم (ص)
کاله مازندران – ثامن الحجج خراسان
داور اول: مرتضی اکرمی، داور دوم: علیرضا قریب

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :