امید هاشمی گفت: تیم والیبال سایپا از اول شهریور ماه امسال تمرینات را آغاز کرده و امروز با ترکیبی از جوانان و با تجربه ها آماده رویارویی با حریفان در لیگ برتر سال ۹۴ است.

به گزارش تبریزمن، امید هاشمی، مدیر تیم والیبال سایپا ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: جوانگرایی همیشه در برنامه های تیم های رشته های مختلف سایپا وجود داشته است، امسال نیز در تیم والیبال سایپا از بازیکنان جوانی که از بطن تیم های پایه این باشگاه به منحصه ظهور رسیده اند استفاده شده است. قطعا حضور جوانان در کنار باتجربه هایی مانند مهدی رنجبر، مجتبی قلی زاده، مصطفی حیدری و بهزاد بهنژاد و همچنین بازیکنان جوانی که حضور موفقی در ترکیب تیم های ملی ایران داشته اند مانند نوید جعفر زاده ، سعید جواهری و جواد حسین آبادی برای سایپا نتیجه بخش خواهد بود.

وی اضافه کرد: سایپا در تمرینات خود دیدار تدارکاتی با تیم ملی نوجوانان کشور را نیز پشت سر گذاشت که فرصت مناسبی را برای شناخت هرچه بهتر کادر فنی از بازیکنان فراهم کرد تا با پی بردن به نقاط ضعف و قوت تیم، آماده شروع رقابتهای لیگ برتر شوند.

وی با اشاره به حضور ناصر شهنازی به عنوان سرمربی این تیم تصریح کرد: شهنازی از مربیان کاردان این رشته است و بی شک اضافه شدن وی به جمع مربیان توانای سایپایی باعث هماهنگی هرچه بهتر و ایجاد ترکیب موثر در کادر فنی خواهد شد.

هاشمی با اشاره به اولین هفته رقابتهای لیگ برتر والیبال کشور افزود: سایپا در هفته نخست رقابتهای لیگ باید در تبریز مقابل شهرداری این شهر به میدان برود که تیمی آماده و منجسم است و از حضور بازیکنان شاخصی همچون وادی پاسور سوم تیم ملی و یک دریافت کننده قدرتی از کشور بلغارستان سود می برد. سایپا برای کسب نتیجه مناسب مقابل این تیم صف آرایی می کند و بی شک نارنجی پوشان در نخستین هفته لیگ برتر یک پیکار تماشایی را به نمایش خواهند گذاشت.

مدیر تیم والیبال سایپا با اشاره به خداحافظی آرش کمالوند از والیبال کشور خاطر نشان کرد: آرش سه سال بازیکن سایپا بود و در سال ۱۳۹۰ با پیراهن تیم سایپا از ناحیه زانو مصدوم شد تا پزشکان اجازه حضور حرفه ای در ورزش را از وی سلب کنند. وی به عنوان بازیکن فیکس تیم ملی در مسابقات قهرمانی آسیا سال ۸۹ موفق به کسب عنوان بهترین بازیکن قاره در پست خود شد. بنده به عنوان نماینده باشگاه سایپا برای وی آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم در وادی مربیگری یکی از مربیان موفق ایران لقب گیرد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :