هفتمین مرحله از تور بین المللی دوچرخه سواری ژاپن درحالی با قهرمانی رکابزنی از کشور میزبان خاتمه یافت که در مجموع تیمی شهرداری تبریز صدرنشینی خود را حفظ کرده و در آستانه قهرمانی قرار گرفت.

به گزارش تبریزمن،مرحله هفتم از شانزدهمین دوره تور بین المللی دوچرخه سواری ژاپن با قهرمانی رکابزن تیم میزبان و ادامه صدرنشینی تیم شهرداری تبریز در بخش تیمی این رقابت‌ها به پایان رسید.

این مرحله از رقابت‌ها در مسیر ۱۲۲ کیلومتری ایزو برگزار شد که در نهایت رکابزنانی از کشورهای ژاپن، استرالیا و کلمبیا عناوین اول تا سوم را از آنِ خود کردند. در این مرحله امیر کلاهدوز در  بین رکابزنان کشورمان بهترین عملکرد را داشت و در جایگاه هفتم قرار گرفت.

از نکات جالب مرحله هفتم ناکامی بهنام ملکی رکابزن تیم شهرداری تبریز بود. وی که در مراحل اولیه تور در رده های نخست قرار داشت به همراه محمد رجبلو نتوانستند از خط پایان بگذرند.

در مرحله هفتم از سوی نمایندگان ایران نتایج زیر بدست آمد:

شهرداری تبریز: صمد پورسیدی (۹)، قادر میزبانی (۱۱)، احد کاظمی(۲۱)، مهدی سهرابی (۵۱)، سعید صفرزاده (۵۵), بهنام ملکی (موفق به عبور از خط پایان نشد)

پیشگامان کویر یزد: امیر کلاهدوز (۷)، رحیم امامی (۱۰)، رضا حسینی (۲۴)، آروین معظمی گودرزی (۵۱)، محمدرجبلو (موفق به عبور از خط پایان نشد)

در پایان این مرحله اسکار پوجیو مونیوز اسپانیایی عضو تیم یوکیو ژاپن همچنان پیراهن بهترین رکابزن تور را بر تن خود نگه داشت اما در بخش کوهستان میرصمد پورسیدی از تیم شهرداری تبریز بالاتر از رحیم امامی رکابزن تبریزی تیم پیشگامان قرار گرفته و پیراهن این بخش را از آنِ خود کرد.

در بخش تیمی نیز تیم شهرداری تبریز صدرنشینی خود را حفظ کرده و در آستانه قهرمانی قرار گرفت. در این بهش نیز تیم پیشگامان کویر یزد در رده دوم و تیمی از ژاپن سوم است.

گفتنی است در مرحله هشتم و نهایی تور فردا شنبه در شهر توکیو برگزار خواهد شد و رکابزنان مسیر ۱۱۲/۷ کیلومتری این شهر را رکاب خواهند زد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :