شهرداری تبریز با نتیجه ۳بر۰ از سد شهرداری ارومیه گذشت و فاتح دربی آذربایجان شد.

به گزارش تبریزمن، هفته هفتم رقابت های لیگ برتر والیبال در حالی پیگیری شد که شهرداری تبریز توانست همنام ارومیه ای خود را شکست دهد.

در این مسابقه که از ساعت ۱۷ در سالن مملو از تماشاگر شهید اقدمی تبریز برگزار شد، شاگردان بناکار با حساب ۳ بر صفر شهرداری ارومیه را با شکست بدرقه کردند.

ست اول این دیدار بسیار نزدیک و پایاپای دنبال می‌شد و درحالی که شاگردان تراوایسا در لحظات پایانی با نتیجه ۲۴ بر ۲۲ از تیم میزبان پیش بودند و تنها یک امتیاز برای برتری در این ست نیاز داشتند اما در عین ناباوری این تیم شهرداری تبریز بود که توانست ۴ امتیاز پیاپی را کسب و در نهایت این ست را با نتیجه ۲۶ بر ۲۴ به سود خود خاتمه دهد.

با شروع ست دوم وضعیت به گونه متفاوت از ست اول رقم خورد و تیم شهرداری تبریز از همان ابتدا برتری خود را بر حریف دیکته کرده و در نهایت با نتیجه غیرمنتظره ۲۵ بر ۱۰ این ست را نیز پیروز شد و در ست شماری ۲ بر صفر پیش افتاد.

در ست سوم تیم ارومیه به بازی برگشت و تا امتیازهای پایانی نیز نمایش برابری داشت اما وضعیت روحی مناسب تیم تبریز به دلیل عملکرد بهتر در ست شماری در این لحظات کمک کرد تا این تیم یک بار دیگر بازی را از آنِ خود کرده و با برتری ۲۵ بر ۲۳ در این ست، این دیدار را با پیروزی پشت سر بگذارد.

بدین ترتیب شهرداری تبریز سومین پیروزی خود را در خانه جشن گرفته و چهارمین باخت را به تیم ارومیه تحمیل کرد.

شهرداری تبریز با ۳ امتیاز این دیدار ۱۰ امتیازی شد و جای شهرداری ارومیه در رتبه هفتم را از آن خود کرد.

سعید آقایی مدافع ملی‌پوش و مصدوم تیم فوتبال تراکتورسازی، جمشید نظمی مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی به همراه احد یوسفی مدیرعامل باشگاه شهرداری ارومیه و صادق نجفی، شهردار تبریز تماشاگران ویژه این دیدار بودند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :