به گزارش تبریزمن، در پایان نخستین مرحله نوزدهمین دوره لیگ دوومیدانی قهرمانی باشگاه های کشور در مجموعه ورزشی آفتاب تهران، تیم دوومیدانی شهرداری تبریز به مقام نایب قهرمانی رسید.

 در این مرحله از رقابت ها، بیش از ۲۰۰ ورزشکار در قالب تیم های مقاومت خوزستان، شهرداری سنندج، شرکت طنین موج های آبی، کاسپین قزوین، شهرداری تبریز، مس سرچشمه، بتن شیب سنقر کرمانشاه، آذین بتن ساده، نیروی هوایی، یاشگاه استیل توس خراسان رضوی، نفت فلات قاره ایران، سبک سازان شرق خراسان شمالی و پارس مهر فارس با یکدیگر رقابت کردند که در پایان مرحله نخست، تیم شهرداری تبریز پس از تیم نفت فلات قاره ایران در رده دومی ایستاد.

 در این دوره از رقابت ها تیم شهرداری تبریز در دوهای ۴در ۱۰۰ متر و ۴ در ۴۰۰ متر به مقام قهرمانی رسید.

 در ماده پرتاب دیسک بهنام شیری از تیم شهرداری تبریز رسید موفق شد رکورد ۵۵٫۱۱ متر را به ثبت برساند و به مدال برنز برسد و در این رشته محمود و محمد صمیمی از تیم نفت فلات قاره ایران اول و دوم شدند و سجاد پیرآیقرچمن در رده چهارمی ایستاد.

 در ماده پرتاب نیزه  امید تاجیک از تیم شهرداری تبریز با ۶۹٫۲۰ متر  نایب قهرمان شد و ایوب آرخی از تیم نفت فلات قاره ایران با ۷۳٫۴۶ متر قهرمان شد و صادق خادمی از تیم پارس مهر فارس با ۶۷٫۲۶ متر سوم شد.

 در ماده ۴۰۰ متر میلاد رمضانی شهرداری تبریز با ثبت رکورد ۴۸:۴۴ ثانیه به عنوان سومی دست یافت و مهدی زمانی از تیم نفت فلات قاره ایران با ثبت رکورد ۴۷:۲۲ ثانیه عنوان نخست را به خود اختصاص داد و سجاد زارعی از تیم طنین موج های آبی با ثبت رکورد ۴۷:۸۰ ثانیه به عنوان دوم رسید.

 در ماده پرتاب نیزه امید تاجیک از تیم شهرداری تبریز با ۶۹٫۲۰ متر  نایب قهرمان شد و  ایوب آرخی از تیم نفت فلات قاره ایران با ۷۳٫۴۶ متر قهرمان شد و صادق خادمی از تیم پارس مهر فارس با ۶۷٫۲۶ متر سوم شد.

 در ماده ۱۵۰۰ متر کیوان چوپانی از تیم شهرداری تبریز با ثبت زمان ۳:۵۲:۳۵ دقیقه به عنوان سومی دست یافت و در این ماده سلم نیادوست از تیم نفت فلات قاره ایران با ثبت رکورد ۳:۴۹:۲۱ دقیقه عنوان نخست را به خود اختصاص داد و حسین کیهانی از تیم نفت فلات قاره ایران با ثبت رکورد ۳:۴۹:۹۳ دقیقه نایب قهرمان شد.

 در ماده پرتاب وزنه  مرتضی ناظمی از تیم شهرداری تبریز رسید موفق شد رکورد ۱۷٫۵۴ متر را به ثبت برساند و به مدال برنز برسد و در این ماده عبداله جمشیدی از تیم پارس مهر فارس با ثبت رکورد ۱۷٫۹۶ متر عنوان نخست را به خود اختصاص داد و علی ثمری از تیم نفت فلات قاره ایران با ثبت رکورد ۱۷٫۹۲ متر عنوان دوم را از آن خود کرد.

 در ماده ۴۰۰ متر با مانع  میلاد رمضانی از تیم شهرداری تبریز با زمان ۵۳:۶۹  ثانیه دوم شد و احمد خنفری از تیم نفت فلات قاره ایران با ثبت رکورد ۵۳:۶۴ ثانیه عنوان نخست را به خود اختصاص داد و احمد رضا مردانی از تیم پارس مهر فارس با ثبت  زمان ۵۳:۹۰  ثانیه عنوان سوم را کسب کرد.

 در ماده بیست کیلومتر پیاده روی امیر طاهرخانی از تیم شهرداری تبریز با زمان ۱:۴۴:۳۴ ساعت در جایگاه سوم ایستاد و حمیدرضا زورآوند از تیم نفت با ثبت زمان ۱:۳۰:۰۴ ساعت عنوان قهرمانی را به خود اختصاص داد و امیر خیرگو از تیم نفت با ثبت رکورد ۱:۴۱:۰۷ ساعت نایب قهرمان شد.

 در ماده ۱۰ هزار متر جعفر مرادی از تیم شهرداری تبریز با ثبت رکورد ۳۱:۳۸:۳۱ دقیقه مقام سوم را از آن خود کرد و محمدرضا ابوترابی از تیم نفت فلات قاره کهن با ثبت رکورد ۳۱:۲۳:۱۷ دقیقه به عنوان نخست دست یافت و جواد صیادی از تیم پارس مهر فارس با ثبت رکورد ۳۱:۲۵:۷۶ دقیقه دوم شد.

 در ماده پرش با نیزه اسحاق غفاری نیز از تیم شهرداری تبریز با ۴٫۵۰ متر به عنوان سومی رسید و  محمد محسن ربانی با پرشی به ارتفاع ۴٫۹۰ متر در جایگاه نخست قرار گرفت و محمد بنی‌آدم از تیم نفت فلات قاره ایران با ۴٫۸۰ متر  نایب قهرمان  شد.

 در سایر ماده ها در ماده پرش ارتفاع رضا سلیمی ، در ماده پرتاب چکش علی مرادی ، در ماده دوی  ۱۰۰ متر سجاد هاشمی ، در ماده ۸۰۰ متر امید نجف پور ،  درماده ۳ هزار متر رحیم دیبایی به مقامهای چهارمی رسیدند.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :