سرپرست سازمان توسعه گردشگری شهردرای تبریز از آغاز طرح سفرهای تابستانی همزمان با عید فطر خبر داد.

به گزارش تبریزمن، دکتر رضا خلیلی گفت: با توجه به پایان ماه مبارک رمضان و تعطیلی سه روزه به مناسبت عید فطر و افزایش سفرهای تابستانی در این ایام سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز برنامه های ویژه خود را برای ارائه خدمات به گردشگران و استقبال از سفرهای نوروزی آغاز می کند.

خلیلی ادامه داد: امسال نیز طبق روال سال های گذشته امکانات ویژه شهرداری تبریز در اختیار مسافران تابستانی قرار خواهد گرفت که این خدمات در سایه فعالیت سازمان توسعه گردشگری و همکاری سایر واحدهای شهرداری ارائه می شود.

وی از فعالیت ۳۰ دستگاه اتوبوس در قالب تورهای تبریزگردی خبر داد و افزود: ۳۰ دستگاه اتوبوس تبریزگردی در دوشیفت کاری و ۴ ایستگاه گردشگری طول تابستان سال جاری فعالیت خواهند کرد.

وی همچنین گفت: این اتوبوس ها راس ساعت ۱۰ صبح و ۴ بعد از ظهر از ایستگاه های پارکینگ پارک ائل گولی، پارک مسافر واقع در چایکنار، چهارراه شهید بهشتی (منصور سابق) و نصف راه روبه روی سیلو اقدام به مسافرگیری کرده و در مسیرهای گردشگری فعالیت خواهند کرد.

سرپرست سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز همچنین با اشاره به فعالیت تاکسی های از من بپرس و مراکز اطلاع رسانی گردشگری گفت: ۲۰ دستگاه تاکسی از من بپرس و ۵ مرکز اطلاع رسانی گردشگری در مبادی پرتردد شهر حضور خواهند داشت تا راهنمای گردشگران تابستانی باشند.

وی ادامه داد: موزه های تحت مدیریت شهرداری تبریز نیز از ساعت ۹ صبح الی ۸ شب آماده میزبانی از گردشگران تابستانی هستند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :