تیم فوتبال شهرداری تبریز در دیدار تعیین کننده و حساس هفته اخیر خود مقابل شهرداری کامیاران با نتیجه تساوی متوقف شد تا وضعیتش در جدول رده بندی رو به وخامت گذارد.

تبریزمن، سرویس ورزشی: هفته پانزدهم رقابت های گروه “ب” لیگ دسته دوم کشور با انجام ۵ بازی پی گیری شد که تیم فوتبال شهرداری تبریز در یک دیدار حساس مقابل هم نام کامیارانی خود قرار گرفت که باهم رقابت سختی برای بقا در لیگ دسته دوم دارند، این دیدار در نهایت با نتیجه تساوی یک بر یک خاتمه یافت تا تغییری در جایگاه دو تیم در جدول رده بندی ایجاد نشود.

شهرداری تبریز در حال حاضر با کسب تنها شانزده امتیاز از پانزده بازی گذشته خود، در بین سه تیم ته جدولی جای گرفته است و در صورتی که در اندک بازی های باقیمانده تا انتهای فصل موفق به کسب امتیازات کامل نشود، باید پی سقوط به لیگ های دسته پایین تر را به تن خود بمالد.

سرخپوشان از ۱۵ دیدار قبلی خود تنها به ۳ برد دست یافته بودند و در سمت مقابل نیز به هفت تساوی رسیده و ۵ بازی نیز متحمل شکست شده اند.

شهرداری کامیاران تیمی است که در رده بالاتر از شهرداری تبریز قرار گرفته و سه امتیاز بیشتر از این تیم دارد، بازی روز سه شنبه فرصت خوبی برای بازیکنان تیم تبریز بود تا شانس بقای خود را افزایش دهند که در این کار ناموفق بودند.

در حال حاضر تنها سه بازی دیگر برای سرخپوشان شهرداری باقی مانده است تا از منطقه سقوط خارج شوند. بازی هفته شانزدهم با تربیت نوین یزدِ قعر جدولی، هفته هفدهم با کیمیا فرایند صدر جدولی و هفته آخر نیز مقابل تیم شوشتر سه دیداری هستند که سرنوشت شهرداری تبریز را برای فصل آینده مشخص خواهند کرد. باید دید چه نتیجه ای در این دیدار ها رقم خواهد خورد، با این حال کسب ۷ امتیاز از ۹ امتیاز ممکن شاید ایده آل ترین پیش بینی باشد که مانع سقوط تیم چهارم آذربایجان به قعر فوتبال کشور شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :