در یکی از حساس ترین دیدار های هفته بیست و یکم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های مردان ایران یادواره ۲۰۰ شهید والیبالیست روز چهارشنبه ۱۴ بهمن، دو تیم بانک سرمایه و شهرداری تبریز به مصاف هم رفتند.

به گزارش تبریزمن، در نخستین مسابقه این هفته و در خانه والیبال تهران تیم های بانک سرمایه و شهرداری تبریز به مصاف یکدیگر رفتند که این مسابقه سه بر یک به سود شهرداری تبریز به پایان رسید.

شاگردان مصطفی کارخانه سرمربی تیم بانک سرمایه در ست دوم ۲۵ بر ۱۹ به پیروزی رسیدند اما در ست های اول، سوم و چهارم به ترتیب با امتیازهای ۲۵ بر ۲۲، ۲۵ بر ۲۳ و ۲۵ بر ۱۸ مغلوب تیم شهرداری تبریز شدند.

شهرداری تبریز با کسب این پیروزی تعداد بردهایش را به عدد ۱۰ رساند و با ۳۰ امتیاز به عنوان پنجمین تیم لیگ برتر سهمیه مرحله پلی آف را به دست آورد و بانک سرمایه به رغم شکست همچنان در صدر جدول باقی ماند.

این دیدار یک هزار نفر تماشاگر داشت و به مدت ۱۲۰ دقیقه طول کشید. سید محمد موسوی نیز به دلیل اعتراض به داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد.

سرمربی تیم والیبال بانک سرمایه از شهرام محمودی، سید محمد موسوی، عادل غلامی، علیرضا مباشری، فرهاد نظری افشار، لوکاس توماس و فرهاد ظریف به عنوان ترکیب نخستین این مسابقه استفاده کرد.

شهرداری تبریز نیز از محمد حسین صنوبر، اسووتوسلاو گوسف، مهدی کریمی، میکائیل تاجر، والنتین براتوف، محمد طاهر وادی و محمدرضا موذن در ابتدای این مسابقه استفاده کرد.

محمد شاهمیری و میثم پارسه داوران اول و دوم این دیدار بودند. همچنین خلیل یگانه مجد ناظر این مسابقه بود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :