تیم والیبال شهرداری تبریز، بازی پایانی خود در لیگ برتر را مقابل ثامن الحجج خراسان برگزار می‌کند تا دیدار آسانتری را در مرحله پلی آف پیش رو داشته باشد.

تبریزمن، سرویس ورزشی: هفته بیست و دوم و پایانی رقابت های مرحله مقدماتی لیگ برتر والیبال از ساعت ۱۷ فردا، چهارشنبه با برگزاری ۵ دیدار به صورت همزمان آغاز خواهد شد که در مهمترین و تعیین کننده ترین دیدار، تیم های شهرداری تبریز و ثامن الحجج خراسان در سالن شهیداقدمی تبریز به مصاف هم خواهند رفت.

در حال حاضر شاگردان عادل بناکار با کسب ۳۰ امتیاز و ۱۰ برد، در رده ی پنجم جدول حضور دارند و ثامن الحجج میهمان نیز با ۳۳ امتیاز و ۱۱ برد چهارم است، در صورتی که سرخپوشان شهرداری موفق شوند در مقابل دیدگان هواداران پرشور خود بردی ۳ امتیازی بدست آورند، رتبه چهارم جدول را ازآن خود خواهند کرد و از بازی با تیمی چون شهرداری ارومیه در مرحله اول پلی آف جلوگیری خواهند کرد.

والیبال شهرداری تبریز

والیبالیست‌های شهرداری تبریز که در سه بازی اخیر، سه پیروزی شیرین مقابل جواهری گنبد، شهرداری ارومیه و بانک سرمایه صدرنشین به دست آورده‌اند، روحیه خوبی برای رویارویی با تیم ثامن الحجج دارند.

سرخپوشان که در چند هفته گذشته کمی وارد حاشیه شده بودند، با برد های اخیر و به خصوص پیروزی مقابل تیم های مدعی اصلی قهرمانی در اوج قرار دارند.

بازی رفت این دو تیم که در سبزوار برگزار شد، با پیروزی سه بر صفر شاگردان عادل بناکار به پایان رسیده و این موضوع علاوه بر موارد ذکر شده، می‌تواند دلیل برتری روحی والیبالیست‌های شهرداری تبریز باشد.

به هر ترتیب باید دید که سروقامتان شهرداری تبریز موفق به کسب سه امتیاز کامل این دیدار خانگی شده و راه خود برای صعود از مرحله اول پلی آف را آسان تر خواهند کرد یا اینکه تیم خراسانی مانند تیم های فوتبالی اش، تبدیل به مانع بزرگی در مسیر آذربایجان خواهد شد…

لازم به ذکر است که قضاوت دیدار ۲ تیم را مسعود یزدان پناه و محمد عشق دوست بر عهده خواهند داشت.همچنین محمود حداد نیز ناظر داوری این مسابقه است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :