شهردار منطقه هفت تبریز از کسب رتبه اول توسط این منطقه در تحقق درآمدهای نقدی و غیر نقدی در میان مناطق ۱۲ گانه در بهمن ماه گذشته خبر داد.

به گزارش تبریزمن، به نقل از شهرداری منطقه هفت تبریز، حسن گنجی افزود: شهرداری منطقه هفت تبریز از ابتدای سال تاکنون با تحقق درآمدهای نقدی و غیر نقدی،  موفق شده است میان مناطق ۱۰ گانه رتبه دوم را کسب کند.

وی ادامه داد: کسب رتبه دوم جذب درآمد نقدی و غیر نقدی نشان از برنامه ریزی های مدون، درایت و هوشمندی مجموعه منطقه ۷ شهرداری تبریز و همکاری شبانه روزی تمامی پرسنل و شهروندان منطقه دارد.

شهردار منطقه هفت تبریز گفت: با فعالیت های صورت گرفته منطقه طی ۱۱ ماه اخیر در کسب در آمد پیشتاز بوده و امسال نیز توانسته ایم رتبه دوم را تا کنون در بین مناطق کسب و با حذف شعار و هیاهوهای تبلیغاتی با پشتکار و جدیت و خدمت صادقانه عملگرا باشیم.

شهردار منطقه ۷تبریز با بیان اینکه اگر عوارض سالانه به موقع پرداخت شود بودجه شهرداری تحقق پیدا می کند و شهرداری هم می‌تواند کارهای عمرانی را انجام داده و مشکلات شهری را به موقع حل کند، ادامه داد :  کسب درآمدهای برتر موجب می‌شود تا گام های موثری در راستای عمران و آبادی منطقه برداشته شود.

وی یادآورشد: در سال جاری اقدامات راهبردی و ویژه دیگری نیز برای افزایش جذب درآمد از سوی مسئولان ذیربط این منطقه انجام خواهد شد تا بتوانیم خدمات مطلوب تر و بهتری را به شهروندان ارائه و رضایت آنها را جلب نماییم.

گنجی در پایان سخنان خود تاکید کرد : با توجه به کسب رتبه مذکور مراتب قدر دانی و تشکر خود را از پرسنل و کارکنان خدوم منطقه اعلام و خواستار تلاشهای بیشتر خدمت رسانی افزون‌تر هستیم.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :