به گزارش تبریزمن، استاندار آذربایجان شرقی با بیان این که با افتتاح پروژه سه سطح حمید معضل یکی از نقاظ کور ترافیکی تبریز حل خواهد شد، گفت:  در گذشته، اختلاف ادارات مختلف  رکود و توقف پروژه های شهری می شد .

دکتر اسماعیل جبارزاده در مراسم بهره برداری از پروژه تقاطع سه سطح سردار شهید حمید باکری گفت: فاز اول این پروژه مهم ترافیکی سال گذشته توسط معاون اول رئیس جمهور افتتاح شد و خوشحالیم که فاز دوم نیز همزمان با آغاز هفته دولت و دهه کرامت پیش از موعد مقرر مورد بهره برداری قرار می گیرد .

استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه بنای دولت تدبیر و امید بر وحدت و همدلی است اظهار داشت: اجرای سریع پروژه سه سطح حمید از برکات وحدت و همدلی مسئولان مختلف است. تلاش شهرداری تبریز با همکاری اداراتی نظیر، آب و فاضلاب، مخابرات، شرکت برق، آب منطقه ای و منابع طبیعی منجر به اجرای این پروژه مهم شهری شد

جبارزاده با تاکید بر اینکه توصیه رئیس جمهور بر وحدت و همکاری بین تمامی دستگاههای خدمتگذار می باشدگفت: پروژه سه سطح حمید نمادی از همکاری، وحدت و همدلی مسئولان استان می باشد .

به نقل از شهریار، استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه در تمامی شهرهای استان پروژه های مختلفی در حال اجراست گفت: گواهی می دهم مجموعه شهرداری تبریز و شورای شهر با تمام توان در جهت رفع مشکلات تبریز تلاش می نمایند .

نماینده ارشد دولت تدبیر و امید در آذربایجان شرقی افزود: اگر روزی چهره تبریز چهره غیر پیشرفته و عقب مانده می نمود اما امروز، در سایه تلاش دو سال گذشته شهرداری تبریز به شهری متفاوت تبدیل شده است .

وی متذکر شد: امروز گردشگران از تمیزی و نظافت شهر می گویند و همچنین از تبدیل شهر به  کارگاه بزرگ سازندگی توصیف می‌کنند که این امر، امتیاز مهم شهرداری به شمار می‌رود.

دکتر جبارزاده با بیان این‌که همت تمام مسئولان بر این است که با حمایت از اقدامات عمرانی، تبریز را نگین شهرهای ایران کنند، گفت:  در هفته دولت ۸۳۳ پروژه در جای جای استان با اعتباری بالغ بر ۱۶۰۰ میلیارد تومان به بهره‌برداری می‌رسد.


فروش اینترنتی بلیط برای روزهای ۱۵ و ۱۶ شهریور :

کنسرت موسیقی رضا صادقی در تبریز برگزار می شود

t546456456


 

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :