به گزارش تبریزمن، دکتر علیرضا رحیمی، رئیس هیئت ورزش های رزمی و مدیرکل سلامت و امور اجتماعی شهرداری کلانشهر تبریز در نشستی با حضور پیشکسوتان این رشته گفت: خوشبختانه شهرداری ظرفیت خوبی برای پیشرفت ورزش در اختیار ما قرار داده است. می توان گفت کارهای ورزشی که توسط شهرداری و با حمایت های دکتر دبیری صورت گرفته بی نظیر است. می توان گفت در هیچ یک از شهر های ایران، این مقدار کمک و حمایت از سوی شهرداری نمی شود و در تبریز نیز دکتر دبیری نقش بیشتری در این میان داشته است.

IMG_6466

وی ادامه داد: البته این موضوع را باید یادآور شد که جناب آقای دکتر نجفی شهردار محترم تبریز جزئی از خانواده ورزش هستند که توجه و حمایت های ویژه ای به ورزش دارند. خوشبختان هیئت تنیس زیر ساخت های بسیار خوبی دارد و به زودی آمده استعداد یابی شده و برای حضور در مسابقات بزرگ و کسب مقام برنامه ریزی می کند تا بتواند ویترین خالی خود را با افتخارات ورزشکاران تبریز و استان پرُ کند.

رحیمی افزود: خوشبختانه در استان ما، حمایت های خوبی از سوی اداره کل ورزش و جوانان به خصوص جناب آقای اسبقیان می شود که در ماه های اخیر شاهد این موفقیت ها و حمایت ها بودیم و امیدواریم در ادامه این حمایت ها درخشش رشته تنیس را شاهد باشیم.

IMG_6467

وی در خصوص رئیس و دبیر هیئت تنیس استان اظهار داشت: دکتر دبیری مدیری دور اندیش هستند که می توانند سیاست های کلی یک مجموعه را با دیدی که دارند ترسیم کنند. جناب آقای افشین دبیری نیز به عنوان متخصص در امر مدیریت می توانند عملکرد بسیار خوبی داشته باشند و باید گفت هر کاری که این دو بزرگوار در کنار یکدیگر انجام داده اند کار بسیار بزرگ و ارزشمندی بوده است.

رئیس هیئت ورزش های رزمی بیان کرد: حضور آقای افشین دبیری به عنوان دبیر هیئت، قطعا به ارتقاء این رشته کمک خواهد کرد و مطمئن هستم با حمایت و دوراندیشی برادران دبیری به همراه اصحاب رسانه نتایج خیلی خوبی در آینده بدست خواهد آمد.

وی گفت: امیدوارم به زودی قهرمانی و افتخار آفرینی شما در مسابقات کشوری و بین المللی را، در این مکان جشن بگیریم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :