مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی:شهرداری‌ها در تحقق اقتصاد مقاومتی رسالت خطیری بر عهده دارند.

به گزارش تبریزمن، مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی با اشاره به رسالت خطیر شهرداری‌ها در تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی، اظهار داشت: شناخت نیازها و استفاده از ظرفیت‌های بومی شهرها از اولویت‌های اساسی اقتصاد مقاومتی است.

مرتضی علیخانی در مراسم معارفه شهردار جدید مرند، افزود: وظایف شهرداری‌ها تنها در حوزه عمرانی خلاصه نمی‌شود بلکه در تمامی حوزه‌ها به ویژه در مباحث اقتصادی باید فعال باشند.

وی خاطرنشان کرد: امروز بیشتر شهرداری‌ها با مشکل منابع مالی مواجه هستند که باید با استفاده از ظرفیت‌های هر شهر در جهت رفع این مشکل اقدام کرد.

علیخانی ابراز داشت: باید بین سیستم دولتی و مردم اعتماد متقابل ایجاد شود و در جهت جذب سرمایه‌گذار و خدمت‌رسانی به مردم تلاش مضاعف صورت گیرد.

مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی با تاکید بر همکاری دستگاه‌های خدمات‌رسان با شهرداری‌ها، گفت: همه دستگاه‌ها باید در کنار شهرداری در راستای ارایه خدمات مطلوب به شهروندان و رفع مشکلات همکاری کنند.

وی همچنین به قابلیت‌های شهرداری مرند در حوزه گردشگری و مدیریت پسماند اشاره کرد و گفت: شهر مرند زمینه‌های فراوانی برای سرمایه‌گذاری دارد و شهرداری باید در جهت جذب سرمایه‌گذار به صورت جدی عمل کند.

در این آیین مرتضی موحدنیا به عنوان شهردار جدید مرند معرفی شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :