شهردار تبریز از اتصال شهرک ارم به عینالی با احداث ۱۱ کیلومتر راه ارتباطی خبرداد و گفت: خط جدید اتوبوس بی آرتی از نصف راه تا خیابان عباسی در ۶ ماه آینده راه اندازی می شود .

به گزارش تبریزمن، صادق نجفی  با اشاره به ایجاد دبیرخانه تبریز شهر نمونه گردشگری جهان اسلام در سال ۲۰۱۸ در خانه خطائی گفت: دستگاه های مختلف، کارشناسان و صاحب نظران مطالب، پیشنهادات، طرح ها و انتقادات خود را برای هر چه با شکوه تر برگزار شدن برنامه های تبریز ۲۰۱۸ به این دبیرخانه ارایه دهند تا بر اساس اولویت اجرا شوند.

وی افزود : ساخت نمادهای شهری، آسفالت، نورپردازی و طرح های مختلف عمرانی از جمله برنامه های شهرداری تبریز برای برگزاری برنامه های تبریز ۲۰۱۸ است .

شهردار تبریز در دست کاشت بودن ۲۰۰ هکتار درخت در این تفرجگاه را از جمله اقدامات شهرداری برای توسعه فضای سبز و زیبایی شهر تبریز عنوان کرد و افزود: در گذشته مجموع درختکاری های انجام شده در کوه عون بن علی ۳۵۰ هکتار بوده است .

وی گفت : برای راه اندازی تراموای شهری تبریز ۷ هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری می شود که هسته مرکزی تبریز اولویت ما برای راه اندازی این طرح است .

شهردار تبریز آبدارکردن مهرانه رود تا پایان سال، گشایش فاز اول میدان آذربایجان و پاسداران، ایجاد روگذر در قراملک ،پارک بانوان در پاستور و پایان سالن همایش های بین المللی تبریز در بهمن ماه امسال را از جمله طرح های شهرداری تبریز اعلام کرد .

شهر تبریز به عنوان پایتخت گردشگری جهان اسلام در سال ۲۰۱۸ انتخاب شده است .


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :