مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی:ما نباید از رسانه ها انتظار داشته باشیم که یک طرفه به تعریف و تمجید بپردازند بلکه لازم است در راستای اصلاح دستگاه ها، اخلاق حرفه ای مورد توجه قرار گیرد.

تبریزمن، سرویس شهری: مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی در آیین افتتاح پروژه های سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز گفت:کمتر دیده شده که شهردار یا معاون عمرانی استاندار یک استان تا این حد بر مسایل فرهنگ و رسانه منطقه اشراف داشته باشند به طوری که همگان مشاهده کردند که در بودجه سال ۹۵ شهرداری، گام مثبتی در این راستا صورت گرفت و تصویب بودجه لازم برای تولید سریال شهید تجلایی از مواردی بود که موجبات خوشحالی ما را فراهم کرد.

سیدمحسن لطیفی افزود:متاسفانه شبکه های ماهواره ای فارسی زبان با بودجه های کلان که روز به روز هم در حال افزایش است کیان خانواده ها را نشانه گرفته و یک پروژه نفوذی را در جریان دارد که تغییر سبک زندگی ایرانی ها را هدف قرار داده است و باید در این زمینه تمام آحاد مردم، مسوولان و رسانه ها همکاری های لازم را به عمل آورند.

وی شهر سالم را در گروی شهروندان سالم ارزیابی نمود و اضافه کرد:ما نباید از رسانه ها انتظار داشته باشیم که یک طرفه به تعریف و تمجید بپردازند بلکه لازم است در راستای اصلاح دستگاه ها، اخلاق حرفه ای مورد توجه قرار گیرد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :