به گزارش تبریزمن، پس از اتفاقات به وجود آمده در بازی تراکتورسازی و نفت تهران و در پی آن از دست رفتن زحمات یک ساله کادرفنی و هواداران این تیم برای قهرمانی در رقابت های لیگ برتر، همه و همه، از هواداران گرفته تا مسئولین و مقامات استانی و کشوری به همراه انواع و اقسام رسانه های خبری و شبکه های اجتماعی به حواشی این مسابقه پرداخته و سعی در اطلاع رسانی، ریشه یابی و پی گیری مسائل به وجود آمده کردند.

در این میان مدیرعامل تیم تراکتورسازی پس از این مسابقه بدون اینکه هیچ واکنش خاصی از خود نشان دهد، به نوعی نشان میدهد که با مسئله اتفاق افتاده کنار آمده و پس از آن نیز هیچ اقدام قابل تامل و مهمی از خود نشان نداده است. زمانی که تیمی پرطرفدار با هواداران میلیونی همچون تراکتورسازی با چنین موردی مواجه شده و با احساسات ده ها هزار هوادار حاضر در استادیوم بازی می شود، طبیعتا مدیرعامل این تیم باید با جدیت، قاطعیت و غیرت هرچه تمام تر وارد صحنه شده و با حضور و سخنوری در برنامه هایی همچون موج فوتبال و نود برای احقاق حق هواداران، مسئولین و بازیکنان تیم خود آستین بالا بزند.

با این حال سکوت مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی این درد را در دل هواداران تراکتورسازی زنده کرد که ای کاش مدیرعاملی بومی و دلسوز در راس باشگاه قرار می گرفت تا در چنین مواقعی توان و انگیزه لازم برای به صلابه کشیدن خاطیان و مجرمان مظلوم نما را داشته باشد.

حال آیا نباید به هواداران این حق را داد که خبر از رضایت عباسی به نایب قهرمانی تیم دهند و اعلام کنند که مدیر عامل غیر بومی اصلا از اتافاقات پیش آمده ناراحت نیست و اصلا برایش مهم نبود که تراکتور قهرمان شود یا نه و حتی برخی پا را فراتر گذاشته و خود عباسی را متهم به همکاری برای از دست رفتن قهرمانی تیم بدانند.همه این شبهات در حالی به ذهن هواداران خطور میکند که آقای مدیر عامل غیر بومی این روزها یکی از ساکت ترین افراد در فوتبال بشمار میرود ولی در مقابل مدیر عامل نفت تهران که به اندازه تراکتوری ها متضرر نشده بود هر لحظه بر داد و بیداد خود می افزاید و بیشترین وقت برنامه نود به صحبت های وی اختصاص می یابد.

حال بد نیست نگاهی داشته باشیم بر شوخی و خوش دوقی یکی از هواداران تراکتورسازی که متن زیر را در شبکه های اجتماعی قرارداده است:

tanz


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :