نایب رئیس شورای اسلامی شهر تبریز گفت: شورای شهر بر اجرایی بودن مصوبه خود در مورد نرخ کرایه تاکسی و اتوبوس تاکید دارد و نامه فرمانداری هیچ اشاره ای به ایراد داشتن این مصوبه نکرده است.

به گزارش تبریزمن، به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر تبریز، محمدحسین جعفری، با بیان اینکه در این جلسه اعضای شورا نظرات خود را پیرامون سال ۲۰۱۸ اعلام کردند، اظهار داشت: دکتر بابایی به عنوان سخنران پیش از دستور آمار مرتبط با این حوزه را اعلام کردند.

وی در ادامه با تشریح نظرات اعضای شورای شهر ادامه داد: در پایان شهردار تبریز نیز در این خصوص پاسخ برخی از ابهامات را اعلام کردند، امیدواریم مسئولان شهری و استانی با مجموعه شورا و شهرداری تعامل سازنده برای پیشبرد برنامه‌ها داشته باشند.

جعفری گفت: بر اساس روال جلسات گذشته، رئیس کمیسیون عمران و توسعه شهری به تشریح فعالیت این کمیسیون پرداخت، این ششمین کمیسیون شورای شهر است که در هفته‌های اخیر گزارش عملکرد داشته است.

نایب رئیس شورای شهر تبریز با بیان اینکه در رابطه با پروژه‌های عمرانی چالش‌هایی مطرح است، اظهار داشت: پس از گزارش کمیسیون عمران اعضای شورا ابهامات و مسائل مربوط را اعلام کردند که در هفته‌های آینده بررسی می‌شود.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر تبریز با اشاره به قرائت نامه فرمانداری در جلسه شورای اسلامی شهر تبریز گفت: شورای شهر بر اجرایی بودن مصوبه خود در مورد نرخ کرایه تاکسی و اتوبوس تاکید دارد و نامه فرمانداری هیچ اشاره‌ای به ایراد داشتن این مصوبه نکرده است.

جعفری با تاکید بر اینکه در زمان تصویب تعرفه عوارض محلی ایراداتی از آن گرفته شده است ابراز داشت: در خصوص دو بند از تعرفه عوارض محلی در هیئت حل اختلاف نظراتی وجود داشت که شهرداری برای اصلاح آنها لایحه دو فوریتی تقدیم شورا کرد و پس از بررسی تصمیم گرفته شد در یک هفته این لایحه در کمیسیون‌های مربوط بررسی و هفته آینده تصمیم‌گیری شود.

وی گفت: در پایان این جلسه دو لایحه در خصوص اشخاص نیز مطرح شد که یک لایحه تصویب و تصمیم‌گیری در مورد لایحه دوم به جلسه آینده موکول شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :