مدافع اسبق تیم تراکتورسازی از هواداران فوتبال استان دعوت کرد تا با کمک به تیم گسترش فولاد در جهت شکست استقلال، برای تراکتورسازی نیز مفید واقع شوند.

به گزارش تبریزمن، مصطفی اکرامی بازیکن با تجربه و محبوب تیم گسترش فولاد تبریز در خصوص شرایط خود و هم تیمی هایش برای مصاف حساس با آبی های پایتخت به خبرنگار تبریزمن گفت: با وقفه ای که در رقابت های لیگ برتر ایجاد شد، تمرینات خود را جدی تر از گذشته و با برگزاری یکی دو دیدار تدارکاتی به همراه جام حذفی ادامه دادیم تا آمادگی کامل و شرایط خوبی که از آن برخوردار هستیم را حفظ کنیم.

وی ادامه داد: تمام تلاش و انگیزه خود را به کار خواهیم گرفت تا در بازی ششم خود در لیگ برابر استقلال نیز سه امتیاز سوم خود را بدست آورده و جایگاه خود را در جدول رده بندی بهبود بخشیم. با این وجود نباید فراموش کرد که استقلال از قدرت های اصلی فوتبال کشور می باشد و تا بدین جای رقابت ها نیز نتایج خوبی بدست آورده است.

بازیکن اسبق تراکتورسازی افزود: از مردم و فوتبالدوستان تبریزی خواهش می کنیم تا با حضور در استادیوم و حمایت از گسترش فولاد ما را در کسب نتیجه خوب که به نفع تیم اول استان، تراکتورسازی نیز خواهد بود یاری کنند. ما هم از تیم های آذربایجان هستیم و برای اعتبار فوتبال استان تلاش می کنیم. به همین جهت به حمایت هواداران نیاز داریم تا در این راه ما را یاری کنند.

اکرامی در خاتمه تاکید کرد: استقلال جزو مدعیان رقابت های لیگ برتر است و شکست دادن این تیم در تبریز می تواند برای تراکتورسازی بسیار مفید واقع شوند. از طرف دیگر امیدوارم تراکتور نیز همچون فصل گذشته بازی های خوب و زیبایی را به نمایش گذاشته و نتایجی که شایستگی آن را دارد به دست آورد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :