سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: در بازی امروز، آن تیمی که باید نبودیم و برای پیروزی تراکتور مقابل صبای قم باید یک معجزه رخ می داد.

به گزارش تبریزمن، ا، تونی اولیویرا عصر شنبه در نشست خبری پس از پایان دیدار تیم های صبای قم و تراکتورسازی تبریز بیان داشت: پیروزی صبای قم را به علی دایی تبریک گفتم و می دانستیم در بازی امروز به مشکل بر می خوریم اما بازی را بسیار آسان واگذار کردیم.

تونی در مورد اینکه چرا بعد از زدن گل مساوی خوب بازی نکردید، گفت: ما بازی را وا دادیم و واگذار کردیم. بله آن موقیعت‌های خوب تراکتورسازی بود. انتظار داشتم همان تیم تراکتورسازی خوب باشد اما گلزنی ما فقط ۱۰ دقیقه دوام آورد.

وی افزود: امروز تیم تراکتوری که انتظار داشتم نبودیم و گرچه باخت در فوتبال وجود دارد اما برخی وقت ها تنها باید دنبال معجزه برای پیروزی باشیم.

وی ابراز داشت: شکست امروز باید درسی برای همه ما باشد و سعی می کنیم آینده خوبی را برای تیم خود بسازیم.

اولیویرا در پاسخ به خبرنگاری که از وی پرسید یکی از روزنامه‌ها مطلبی منتشر کرده مبنی براینکه اگر شما در این بازی نتیجه نگیرید باید از تراکتورسازی بروید، گفت: شما کدام روزنامه را می‌گویید که خبرنگار پاسخ داد: نامش را نمی‌دانم اما اگر جستجو کنم آن را پیدا خواهم کرد.

وی ادامه داد: من این موضوع را تکذیب می‌کنم و اصلاً قرار نبوده است که پس از این بازی اگر تراکتورسازی نتیجه نگیرد، من بروم.

سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز درباره اینکه در روزنامه‌ها نوشته بودند در صورت شکست مقابل صبا می‌خواهد از این تیم برود و آیا اکنون قصد رفتن دارد، گفت: شما آن روزنامه را می‌آوردید و به من نشان می‌دادید. سال اولی که به تراکتورسازی آمده بودم هنوز در تبریز برف نیامده بود و یکی از رسانه‌ها به من اعلام کرد که شما برف تبریز را نمی‌بینید، اما تاکنون چهار سال است که برف را می‌بینیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :