هفته اول چهاردهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر بانوان ایران «یادواره ۲۰۰ شهید والیبالیست» امروز (پنج شنبه) با انجام ۳ دیدار پیگیری شد و در پایان تیم شهرداری تبریز در ارومیه مقابل تیم شهرداری این شهر بازی را با نتیجه سه بر صفر واگذار کرد.

به گزارش تبریزمن، در اولین دیدار این هفته تیم شهرداری ارومیه از ساعت ۱۵ در سالن مخابرات میزبان تیم شهرداری تبریز بود که این دیدار حساس در پایان با نتیجه ۳ بر صفر به سود ارومیه به پایان رسید تا شاگردان فاطمه شعبان خمسه با کسب هر ۳ امتیاز این دیدار، آغاز مقتدرانه ای در این رقابت های داشته باشند.

سرمربی تیم شهرداری ارومیه برای شروع این دیدار از ترکیب معصومه اسماعیلی، فاطمه ایدلخانی، نیلوفر سلیمانی، زهرا اکبری، مریم یکتایی، نسرین علیزاده و مژده جناتی (لیبرو) استفاده کرد. تیم والیبال بانوان شهرداری ارومیه  در ست های اول، دوم و سوم را به ترتیب با امتیازهای ۲۵ بر ۲۰ ، ۲۵ بر ۱۹ و ۲۵ بر ۲۰ پیروز شدند.

از نکات جالب توجه این بازی استقبال بانوان و حضور بیش از ۱۵۰۰ نفری آن ها بود که به شدت تیم شهرداری ارومیه را تشویق می کردند.

جدال شهرداری های ارومیه و تبریز به دلیل اینکه به نوعی دربی آذربایجان محسوب می شد از حساسیت های خاص خود برخوردار بود،  به ویژه که تیم تبریز سال گذشته در این رقابت ها حضور نداشته است و امسال نخستین حضور خود در این مسابقات را تجربه می کند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :