هفته دوم لیگ برتر فوتسال در حالی برگزار شد که تیم تاسیسات در غیاب وحید شمسایی برابر دبیری به برتری رسید.

به گزارش تبریزمن، هفته دوم لیگ برتر فوتسال از ساعت ۱۸ امروز در شهرهای مختلف برگزار شد که در یکی از مسابقات حساس امروز تیم تاسیسات دریایی در تهران برابر تیم دبیری تبریز قرار گرفت که این بازی با نتیجه ۲ بر یک به سود تاسیسات خاتمه یافت. تاسیسات درحالی در این مسابقه پیروز شد که وحید شمسایی سرمربی – بازیکن خود را به خاطر مشکلات بیماری طی هفته گذشته، در این بازی در داخل زمین در اختیار نداشت و شمسایی از بیرون تیمش را هدایت می‌کرد.

همچنین تیم گیتی پسند در اصفهان به مصاف شهروند ساری رفت که مصاف این دو تیم با نتیجه پر گل ۵ بر صفر به سود گیتی پسند خاتمه یافت.

دانشگاه آزاد هم که اولین حضور خود را در لیگ برتر تجربه می‌کند امروز با سرمربیگری حسین شمس برابر فرش آرا مشهد قرار گرفت و با نتیجه ۳ به ۴ بازی را به تیم مشهدی واگذار کرد.

نکته عجیب اینجاست که با وجود گذشت دو هفته از مسابقات لیگ، تکلیف انتقال امتیاز تیم میثاق تهران مشخص نیست. مسئولان تیم میثاق که امتیاز خود را به تیم طرح و توسعه قزوین منتقل کرده بودند، با مخالفت هیات فوتبال استان تهران مواجه شده‌اند. طبق اعلام هیات فوتبال تهران، تیم میثاق باید در تهران بماند و حق انتقال به شهرهای دیگر را ندارد. به همین دلیل بازی این هفته طرح و توسعه هم لغو شد.

نتایج هفته دوم لیگ برتر فوتسال به این شرح است:

تاسیسات دریایی تهران ۲ – دبیری تبریز یک

گیتی پسند اصفهان ۵  – شهروند ساری صفر

مقاومت البرز یک – یاسین پیشرو قم ۲

دانشگاه آزاد تهران ۳ – فرش آرا مشهد ۴

آذرخش بندرعباس یک – شهرداری ساوه ۳

ملی حفاری اهواز ۶ – لبنیات ارژن شیراز ۳

مس سونگون ورزقان –طرح و توسعه قزوین لغو شد


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :