سرمربی تیم گسترش فولاد تبریز گفت:سپاهان پس از جام حذفی تمام تمرکزش را روی لیگ گذاشته تا قهرمانی را به خود اختصاص دهد ولی ما هم تیم دست‌وپابسته‌ای نیستیم.

به گزارش تبریزمن، فراز کمالوند عصر امروز در نشست خبری پیش از بازی با سپاهان اصفهان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سپاهان تیم خوبی است و سال گذشته به مقام قهرمانی دست‌یافته و ما تمام تلاشمان را می‌کنیم تا قبل از هر چیزی یک بازی تماشاگرپسند ارائه دهیم و ۳ امتیاز را هم به خود اختصاص دهیم.

وی افزود: سپاهان پس از جام حذفی تمام تمرکزش را روی لیگ گذاشته تا قهرمانی را به خود اختصاص دهد ولی ما هم تیم دست‌وپابسته‌ای نیستیم و نقاط ضعف و قوت آن‌ها را به‌خوبی آنالیز کردیم و معتقدم اگر بازیکنانم در حالت ایده آل باشند و به گفته‌هایم عمل کنند شکست دادن سپاهان دور از دسترس نیست.

سرمربی تیم گسترش فولاد تبریز درباره مصدومان و محرومان تیمش برای دیدار فردا خاطرنشان کرد: خوشبختانه برای اولین بار نه بازیکن مصدوم و نه بازیکن محروم داریم و تمامی بازیکنانمان را در اختیار داریم.

کمالوند تصریح کرد: نمی‌توانیم بگوییم گسترش فولاد را دوست داریم ولی در استادیوم حمایت نکنیم. خوشبختانه این دیدار با دیدار تراکتورسازی همزمان نیست پس از هواداران می‌خواهم در بازی با سپاهان به حمایت از تیم ما بپردازند چون بعد از خدا ما نیازمند هواداران هستیم تا با کمک آن‌ها سپاهان را شکست دهیم و من از همه فوتبال دوستان آذربایجان می‌خواهم فردا به ورزشگاه بیایند.

وی تأکید کرد: درهرصورت سرمربی سپاهان چون یک مربی کروات است تفکرات آن‌ها را می‌شناسم ولی معتقدم یک مربی در طول یک هفته و ۱۰ روز نمی‌تواند ازلحاظ فنی تأثیرگذار باشد و ازلحاظ روحی تأثیرگذار خواهد بود. نگاه مربیان کروات به فوتبال را می‌شناسم و فردا می‌خواهم با یک بازی هجومی سپاهان را غافل‌گیر کنیم.

سرمربی تیم گسترش فولاد تبریز گفت: من امروز عصبانی شدم و دیدم مصاحبه من را زدند. کدام پیشنهاد؟ داریوش شجاعیان هفته‌های اول کجا و الآن کجا؟ در مورد داریوش شجاعیان هیچ تیمی با ما وارد مذاکره نشده و اگر هم این روند را ادامه دهد از هفته‌های بعدی نیمکت نشین می‌شود.

کمالوند خاطرنشان کرد: من تذکر لازم را به او دادم و روز قبل از بازی گفتنی‌ها را به او گفتم. نمی‌شود که بازیکنی را از لیگ دو بیاوریم و چند بازی خوب انجام دهد و بعد به خاطر رسانه‌ای شدنش افت کند. فردا آخرین فرصت او است. برخی روزنامه‌ها از پیشنهادات استقلال و پرسپولیس صحبت می‌کنند و او را در سراشیبی قرار می‌دهند که اگر این‌گونه پیش برود از دست می‌رود.

وی تصریح کرد: داریوش اگر فردا روند خوبش را تکرار نکند در بازی‌های بعدی نیمکت نشین می‌شود. من گفتم اگر باشگاهی او را می‌خواهد با ما مذاکره کند ولی برخی باعث شدند او در ۵ بازی قبلی ما ضعیف‌ترین بازیکن ما بوده است به همین خاطر بازی با سپاهان آخرین فرصت او است.

کمالوند افزود: دقیقی یک مشکل دانشگاهی داشت که مرخصی گرفت و این مشکل را حل کرد و برگشت. حتی مشکل سربازی هم ندارد.

به نقل از تسنیم، سرمربی تیم گسترش فولاد تبریز درباره وضعیت ۲ بازیکن این تیم که در تراکتورسازی حضور دارند، گفت: یک‌بار برای همیشه در مورد سامان نریمان جهان و سعید آقایی می‌گویم. این بازیکنان تا نیم‌فصل در اختیار تراکتورسازی هستند و اگر قراردادشان را با ما تمدید کنند نیم‌فصل دوم در تراکتورسازی می‌مانند در غیر این صورت باید به تیم برگردند. الآن نریمان جهان با ما یک سال قرارداد دارد.

وی ادامه داد: ما به او پیشنهاد دادیم نیم‌فصل را تا آخر با تراکتور ادامه بده و سال بعدی به گسترش فولاد برگرد و یک‌فصل را بازی کن. اگر تراکتور را دوست دارند ما هم این تیم را دوست داریم و این یک شرط طبیعی است.

کمالوند افزود: ما از باشگاه تراکتورسازی پولی نخواستیم و نیم‌فصل دوم را هم بدون بحث مالی به باشگاه تراکتورسازی واگذار می‌کنیم به‌شرط اینکه قراردادشان را برای فصل بعدی تمدید کنند. در این وضعیت اقتصادی باشگاه‌ها، هر تیمی برای صدور رضایت‌نامه پول می‌خواهد ولی مالک باشگاه گسترش فولاد مبلغی نخواسته است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :