تیم فوتبال شهرداری بندرعباس موفق شد در دیداری برتر از پس ملی پوشان تبریز بربیاید.

به گزارش تبریزمن، از سری مسابقات هفته هشتم لیگ دسته دوم باشگاه های کشور تیم فوتبال شهرداری بندرعباس از ساعت ۱۴ امروز در حضور بیش از یک هزار هوادار پرشور در ورزشگاه خلیج فارس میزبان ملی پوشان تبریز بود و در پایان با نتیجه یک بر صفر پیروز از زمین خارج شد.

در این دیدار برای شهرداری بندرعباس ابراهیم شیخی نسب ، حمید صفری، ابراهیم ابرقویی، علی جهانیان، مهدی پیکانی، اسماعیل قروی، مهردادنوری، (٨٨محمد اسفندیاری)رضا بلیوند، رضا مردانی، فریبرز جعفری (۵٧ رسول بریجی ) و فرهاد خیرخواه (٨٩ دانیال عامری ) و ملی پوشان تبریر با پوریا عسکری، محسن میراسماعیلی، حسین ابراهیمی، علی طالبی، امیرریحانی، بهزاد نوروزی،(٧٣ رامین مدرسی فر) امیر نژادتیموری، محمدرضا فرامرزی، (٨١ رضا قلیپور) حسن بیابانی، ( ٧٠ مهدی رضا خانی) مهردادخویشوندو حسین خاکپور به میدان رفتند.

شرح بازی:

تیم فوتبال شهرداری بندرعباس که برای ادامه روند رو به رشد خود با تیمی تهاجمی به میدان رفته بود با دفاع سخت حریف و بی دقتی مهاجمینش برای رسیدن به گل ۷۳ دقیقه صبر کرد تا اینکه روی پاس اسماعیل قروی این فرهاد خیرخواه با تجربه بود که گل پیروزی و سه امتیازی نارنجی پوشان بندرعباسی که با اخراج مهدی پیکانی ۲۰ دقیقه را ده نفره به بازی ادامه دادند، به ثمر برساند. نکته حائز اهمیت باز نشدن دروازه شهرداری بندرعباس در هفت هفته گذشته است.

سایر نتایج گروه اول لیگ دسته دوم به شرح زیر است:

شهرداری کاشان ۵-۲ پرسپولیس گناوه

اکسین البرز ۴-۱ نیروی زمینی

بعثت کرمانشاه ۴-۰ یاران غدیر هشتگرد

کارون خوزستان ؟ -؟ برق نوین شیراز ( ۲ آذر)


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها : ,

این خبر را به اشتراک بگذارید :