تیم فوتبال پاس همدان در هفته چهارم لیگ دسته اول فوتبال میهمان تیم قعرنشین ایرانجوان بوشهر بود که درنهایت با نتیجه یک‌بر صفر بازی را به این تیم واگذار کرد تا خود قعرنشین شود.

دیدار تیمهای فوتبال پاس همدان و فولاد یزد

به گزارش تبریزمن، تیم فوتبال پاس همدان پس از سه هفته ناکامی برابر تیم های شهرداری اردبیل، داماش گیلان و فجرسپاسی شیراز در این هفته میهمان ایرانجوان بوشهر بود که در این بازی نیز تن به شکست داد تا نوار ناکامی های پاس در لیگ دسته اول همچنان ادامه داشته باشد.

تساوی تیم پاس در همدان در هفته اول برابر تیم شهرداری اردبیل نشان از روزهای سخت پاس در لیگ دسته اول فوتبال داشت که با نگاهی به ترکیب دو تیم شاید از قبل کمتر کسی فکر این را می کرد که پاس برابر تیم اردبیلی که از بازیکنان صاحب نامی برخوردار نیست متوقف شود.

در هفته دوم نیز پاسی ها با دست خالی از شهر باران برگشتند و با نتیجه یک بر صفر برابر تیم داماش گیلان شکست خوردند و در هفته سوم که میزبان فجرسپاسی شیراز بودند عملکرد تیم پاس درون مسابقه رضایت بخش نبود و شاید بتوان تیغ انتقاد را بر داور مسابقه در این دیدار گرفت اما تیم پاس ۶۶ دقیقه در این بازی فرصت داشت تا بتواند نتیجه بازی را با برد عوض کند اما در نهایت تنها تساوی در همدان حاصل کار پاسی ها در هفته سوم بود.

در این هفته پاس میهمان تیم قعرجدولی ایرانجوان بوشهر بود که بدترین خط دفاعی لیگ یک نیز تا این هفته از آن تیم بوشهری بود اما تیم فوتبال پاس همدان برابر این تیم بوشهری هم حرفی برای گفتن نداشت و شکست دیگری را در هفته چهارم در کارنامه خود ثبت کرد تا ناامیدی را در بین مردم همدان و هواداران این تیم بیاورد.

تیمی که مدعی صعود به لیگ برتر باشد از هفته های ابتدایی امتیازات را جمع می کند اما با نگاهی به عملکرد سایر تیم های مدعی در این گروه مانند پیکان تهران که از ۴ بازی ۱۰ امتیاز گرفته و سایر تیم ها مانند فجرسپاسی شیراز و ماشین سازی تبریز نمی توان آینده خوبی را برای تنها نماینده فوتبال همدان در لیگ دسته اول فوتبال متصور بود چراکه فصلی که نکوست از نتایج هفته های ابتدایی آن مشخص است.

امیدوار هستیم در همین هفته های ابتدایی لیگ دسته اول فوتبال مسئولین فوتبال همدان و رئیس هیئت مدیره تیم استاندار همدان به نتایج و عملکرد تیم فوتبال پاس در این هفته ها ورود پیدا کند تا حداقل اگر پاس مدعی صعود به لیگ برتر نیست مدعی سقوط به دسته پایین تر هم نباشد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :