دیدار تیم‌های تراکتورسازی و استقلال در مرحله ماقبل پایانی رقابت‌های جام حذفی در نیمه نخست با پیروزی آبی‌پوشان خاتمه یافت.

به گزارش تبریزمن، دو تیم تراکتورسازی تبریز و استقلال در مرحله نیمه نهایی رقابت‌های جام حذفی فوتبال باشگاه‌های کشور از ساعت ۱۴:۳۰ امروز (سه‌شنبه) در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز به مصاف هم رفتند که نیمه نخست این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود استقلال به پایان رسید. سجاد شهباززاده در دقیقه ۲۸ برای آبی‌پوشان گلزنی کرد.

امیر قلعه‌نویی در این دیدار محمدرضا اخباری، محمد ایران‌پوریان، شجاع خلیل‌زاده، خالد شفیعی، کارلوس کاردوسو، سینا عشوری، شاهین ثاقبی، سروش رفیعی، بختیار رحمانی، آگوستو سزار و سعید آقایی را از ابتدا به میدان فرستاد.

استقلال هم در این دیدار با ترکیب سیدمهدی رحمتی، حنیف عمران زاده، هرائر مگویان، میلاد فخرالدینی، خسرو حیدری، میثم مجیدی، روزبه چشمی، امید ابراهیمی، جابر انصاری، سجاد شهباززاده و فرشید اسماعیلی وارد میدان شد.

گل استقلال: در دقیقه ۳۰ بازی سانتر خسرو حیدری با قیچی زیبای حنیف همراه شد، سجاد شهباززاده در موقعیعت تک به تک قرار گرفت و او دروازه تراکتورسازی را باز کرد این دومین گل شهباززاده در دومین بازی متوالی برای استقلال است.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :