عضو شورای شهر تبریز گفت: شیرازی‌ها و اصفهانی‌ها چشم دیدن انتخاب تبریز به عنوان پایتخت گردشگری جهان اسلام را ندارند.

به گزارش تبریزمن، بهروز خاماچی به عنوان سخنران اول پیش از دستور جلسه این هفته شورای شهر تبریز، اظهارات خود را با این جمله آغاز کرد:فردا خیلی دیر است.

وی ادامه داد: برای استقبال از سال ۲۰۱۸ می بینیم که هیچ کاری انجام نمی شود، ما از اهمیت انتخاب تبریز به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی بی خبریم حال آنکه این امر مسوولان شهرهای شیراز و اصفهان را به جنب و جوش و تکاپو سوق داده است و می خواهند بدانند که چرا این عنوان به تبریز اختصاص یافته است، آنها نباید مطلع شوند که در این راستا کارشکنی می شود.

خاماچی پیشنهاد کرد که در حضور شهردار و اعضای شورا مرکزی به عنوان ستاد ساماندهی مسایل شهری تشکیل یابد تا از فعالیت های انفرادی جلوگیری به عمل آید و افزود:نا به سامانی ترافیک شهری بسیار قابل تامل است زیرا گردشگران از این وضعیت راضی نخواهند بود، اکوسیستم حومه کلان شهر تبریز هم که به هم ریخته و تبدیل به زباله گاه شده است، پلیس راهنمایی و رانندگی هم طرح زوج و فرد هسته مرکزی را قبول ندارد پس با این اوضاع شرایط گردشگری خیلی دشوار است.

وی اضافه کرد: به معاون استاندار گفتم که بیایید شورای مدیریت واحد شهری تشکیل دهید و مانند شیراز و اصفهان عمل نمایید اما متاسفانه در عمل ترتیب اثر داده نشد.

خاماچی در پایان اظهارات خود با اشاره به اینکه در برخی مواقع مشاهده می کنیم که تکریم ارباب رجوع رعایت نمی شود، تاکید کرد:گاهی اوقات با عصبانیت مردم را از اتاق بیرون می اندازند، پرونده را پاره کرد و یا آن را گم می کنند در حالی که شهرداری باید مظهر نشاط شهروندان باشد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :