سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز تأکید کرد، تیمش در هر دو نیمه برتر از صبای قم بوده است.

به گزارش تبریزمن، رسول خطیبی پس از تساوی یک – یک تیمش مقابل صبای قم گفت: امروز تیم ما بسیار سرتر از حریف بود. خیلی وقت‌ها حرف از اخلاق می‌شود، ولی کسی به آن عمل نمی‌کند. امروز دیدیم زمانی که بازیکن تیم صبا روی زمین افتاده بود، بازیکن ما توپ را به بیرون زد، ولی زمانی که بازیکن ما مصدوم بود، آنها توپ را به بیرون نزدند! شاید این یک ترفند باشد.

وی افزود: گل تیم صبا اخلاقاً درست نبود و مطمئنم به خودشان هم نخواهد چسبید. ما قبلاً هم دو امتیاز از دست داده بودیم و این بار هم دو امتیاز دیگر از دست دادیم. واقعاً نمی‌دانیم درباره داوری چه کار کنیم. هیچ صحبتی هم نمی‌توانیم داشته باشیم. البته امشب داور وسط خیلی خوب داوری کرد. امیدواریم از این به بعد از داوری ضرر نکنیم، ما امیدی به سود بردن از داوری نداریم، همان‌طور که پنج سال است از این داوری سودی نبرده‌ایم.

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی خاطرنشان کرد: از نظر فوتبالی در هر دو نیمه ما برتر بودیم. در نیمه دوم ما با سه دفاع بازی کردیم و همین باعث شد گل بزنیم و موقعیت‌های زیادی ایجاد کنیم. من از بازیکنانم راضی هستم. ما می‌توانستیم این بازی را ببریم.

خطیبی ادامه داد: تیم حریف فقط یک تک به تک داشت و به جز گل موقعیت دیگری به آنها ندادیم. تیم صبا از دقیقه یک تا ۹۰ برای مساوی به زمین آمده بود، آنها در دفاع جمع شده بودند و فقط به فکر ضدحمله بودند که به خواسته‌شان که همان تساوی بود، رسیدند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :