سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: صبای قم تیمی با قابلیت های خوب و بهره مند از سرمربی خوبی است و بازی دشواری مقابل این تیم خواهیم داشت.

به گزارش تبریزمن، تونی اولیویرا عصر جمعه در نشست خبری پیش از دیدار تیم های صبای قم و تراکتورسازی تبریز بیان داشت: تیم فوتبال صبا سرمربی، سازمان‌دهی و قابلیت‌های خوبی دارد که این کار را در بازی فردا برای ما سخت می‌کند اما ما هم می‌خواهیم کاری کنیم صبا مسابقه دشواری داشته باشد، چراکه همانند سایر دیدارها به فکر کسب سه امتیاز هستیم و می‌خواهیم از این جدال سخت سربلند بیرون بیاییم.

وی ابراز داشت: با مشکلات زیادی مقابل صبای قم روبرو خواهیم شد و مانند تمام بازی ها برای کسب امتیاز تلاش می کنیم.

وی افزود: هر بازی داستان خود را دارد و معتقدم صبای قم نسبت به بازی ۴۰ روز پیش که در جام حذفی مقابل این تیم انجام دادیم پیشرفت زیادی کرده است.

سرمربی تراکتورسازی تبریز گفت: سامان نریمان جهان و سینا عشوری دو بازیکن تاثیرگذار تیم ما هستند که در بازی فردا مقابل صبای قم به دلیل مصدومیت غایب خواهند بود.

سرمربی تراکتورسازی در رابطه با دروازه بان تراکتورسازی در بازی فردا تصریح کرد: فردا مشخص می شود که چه بازیکنی درون دروازه خواهد ایستاد. فکر می کردم می خواهید بازی جام حذفی را یادآوری کنید که مهرداد اخراج شد و آن پنالتی را اخباری مهار کرد. همیشه دقایق پایانی بازی  مهم است.

اولیویرا افزود: برای روزی که ممکن است از تراکتور سازی بروم گریه نمی کنم و قبل از رفتن خود از تبریز مسلما روزهای خوشی که از تبریز دارم را به یاد خود خواهم آورد و به هیچ وجه نگران مسائلی همچون اعتراض تماشاگران تبریزی نیستم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :