به گزارش تبریزمن، دو تیم استقلال تهران و تراکتورسازی تبریز روز یکشنبه و از ساعت ۱۸:۰۰ در استادیوم آزادی تهران یکی از حساس ترین بازی های فصل خود را در هفته ما قبل پایانی رقابت های لیگ برتر به انجام خواهند رساند. دیداری که تکلیف قهرمانی تراکتور و یا افزایش شانس حضور استقلال در بین تیم های آسیایی فصل آینده را تا حد بسیار زیادی تعیین خواهد کرد.

هواداران پرشور تراکتورسازی که از دیروز، با قطار، اتوبوس و خودروی های شخصی تبریز را به مقصد تهران ترک کرده بودند صبح امروز به این شهر رسیدند. همچنین تعداد بسیار زیادی از هواداران نیز از شهر های ارومیه، اردبیل، زنجان و سایر شهر ها خود را به تهران می رسانند تا بتوانند رأس ساعت ۱۸ تیم محبوب خود را حمایت و تشویق کنند.

با توجه به اینکه تعداد زیادی از هواداران صبح امروز به تهران رسیده اند، در اطراف استادیوم استراحت می کنند تا زمان باز شدن درهای استادیوم فرا برسد. تعدادی از هواداران که با خودرو های شخصی خود به تهران رفته اند نیز با پرچم های قرمز رنگ تراکتورسازی در سطح شهر در حال گردش هستند.

در این میان نیز تعدادی از هواداران تراکتورسازی در کنار استادیوم آزادی نشسته و به گفته خودشان صبحانه را با طعم قهرمانی میل می کنند.

tractoresteghlal

اخبار مرتبط:

گزارش تصویری از ورود سرخپوشان پایتخت به تبریز

—————————————————

تصاویر نشست مطبوعاتی قبل از بازی گسترش فولاد و پرسپولیس


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :