به گزارش تبریزمن، محمد ایران‌پوریان کاپیتان تیم تراکتورسازی در گفتگو با تبریزمن، در مورد کسب تساوی مقابل سیاه جامگان مشهد گفت: واقعا ۹۰ دقیقه توپ و میدان در اختیار ما بود و بازی قابل قبولی انجام دادیم ولی خیلی موقعیت خراب کردیم و به دلیل اینکه دقت کافی نداشتیم، نتوانستیم از موقعیت‌های زیادی که داشتیم استفاده کنیم.

وی در خصوص آمادگی سرخ پوشان برای بازی فردا اظهار داشت: تمرینات خیلی خوبی را پشت سر گذاشته ایم. در تلاش هستیم بتوانیم سه امتیاز این بازی را کسب کنیم. از هوادارانمان می خواهیم که دعایمان کنند تا با سربلندی و دست پر به تبریز بازگردیم.

مدافع تراکتور در مورد دیدار پیش رو با ملوان می‌گوید: ملوان تیم خوبی است و امسال تیمش خیلی بهتر شده است. واقعا بازی سختی در زمین انزلی داریم. امیدوارم شرایط در آن دیدار به نوعی پیش برود که بتوانیم نتیجه لازم را بگیریم. زمین چمن استادیم تختی خیلی بد می باشد و این موضوع نیز برایمان مشکل ساز خواهد بود.

ایرانپوریان در پاسخ به این سوال که مدیرعامل باشگاه در صحبت های اخیر خود گفته است ۴۰ درصد از مبلغ قرارداد این فصل بازیکنان پرداخت شده است بیان کرد: اجازه بدهید هیچ صحبتی در این خصوص انجام ندهم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :