به گزارش تبریزمن، دیدار تیم های استقلال خوزستان و تراکتورسازی تبریز ساعت ۱۵ روز جمعه ۲۳ بهمن در استادیوم غدیر انجام خواهد شد.

بازیکنان تیم استقلال خوزستان بعد از بازی مقابل سایپا در خصوص دیدار با تراکتورسازی واکنش هایی نشان داده اند که برخی را در ادامه می خوانید:

روح‌الله سیف‌اللهی در خصوص دیدار پیش رو با تراکتورسازی افزود: بازی با تراکتورسازی خیلی حساس است اما حسن خوب این دیدار این است که در اهواز برگزار می‌شود. تراکتورسازی طرفداران زیادی دارد و درست است که تغییرات زیادی در این تیم ایجاد نشده اما تراکتورسازی همیشه تراکتور است اما هدف ما این است که ۳ امتیاز را بگیریم.

فرشاد جانفزا در خصوص دیدار این هفته مقابل تراکتورسازی اظهار داشت: تیم‌های اول تا دهم به جزما هیچ کدام پیروز نشدند و این بسیار به نفع ما شد. امیدوارم در بازی بعدی برابر تراکتورسازی در کنار هواداران بازهم پیروز شویم و به روند صعودمان ادامه دهیم.

همچنین، مهدی کیانی کاپیتان سرخ پوشان در جدید ترین مصاحبه خود، در خصوص بازی با استقلال خوزستان بیان کرد: کیانی در پایان در مورد دیدار هفته آینده با استقلال‌خوزستان افزود: استقلال‌خوزستان تیم خوبی است و به نظر من بازیکنان خیلی خوبی دارد، این بازی واقعا حکم مرگ و زندگی را دارد بنابراین باید این دیدار را ببریم. ۳ بازی سخت و پشت سر هم داریم که باید از آنها امتیاز بگیریم.

خالد شفیعی بازیکن تیم تراکتورسازی خاطرنشان کرد: به امید خدا تلاش می‌کنیم در دیدار مقابل استقلال خوزستان ۳ امتیاز را کسب کنیم تا شرایط را تا حدودی بهبود بخشیم و در روزهای باقیمانده باید تلاشمان را بیش‌ازپیش کنیم چون کار ما سخت‌تر از قبل شده است.

محمد ایرانپوریان کاپیتان سرخ پوشان با اشاره به دیدار مقابل استقلال خوزستان گفت: در دیدارهایی که پیش روی داریم باید با امتیازات کامل از زمین مسابقه خارج شویم و این چند دیدار پیش روی حساسیت زیادی دارد که با پیروزی در این دیدارها می‌توانیم وضعیت خودمان را در جدول رده‌بندی بهبود بخشیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :