به گزارش تبریزمن، تیم پرسپولیس تهران در بازی روز جمعه با تراکتورسازی مصدومان بسیار زیادی دارد، شاگردان برانکو در این خصوص صحبت هایی کرده اند که در ادامه می خوانید.

مهدی طارمی درباره دیدار این هفته شان برابر تراکتورسازی و شرایط تیمش با توجه به مصدومان نیز گفت: متاسفانه مصدومان زیادی داریم و فکر می‌کنم ۵ بازیکن اصلی ما آسیب دیده‌اند. امیدوارم این بازیکنان به بازی برسند چرا که اگر آنها نباشند کار ما سخت می‌شود. با این همه دلم روشن است که بازی را با برد پشت سر می‌گذاریم و با خیال راحت به تعطیلات می‌رویم.


 

مهرداد کفشگری در خصوص این که تلفات زیادی برای بازی با تراکتورسازی و هم برای بازی بعدی جام حذفی دارند اظهار داشت: خدا بزرگ است. البته این حرف هم درست است. امیدوارم از بچه‌های مصدوم نفراتی به بازی بعدی برسند، البته در تیم ما واقعا اینطور است که فاصله بین بچه‌ها زیاد نیست. نگرانی عمده ما هم به جام حذفی بر می‌گردد.

وی ادامه داد: به هر حال سوشا مکانی و مهدی طارمی را نداریم. طارمی الان خیلی آماده شده و خودش یک تیم است اما به عنوان مثال بازیکن دیگری مثل علی علیپور داریم که او هم خیلی خوب است. هر چند کمتر بازی کرد ولی هر وقت در زمین حاضر بود تاثیر خیلی خوبی گذاشت و کاری کرد.


 

هادی نوروزی در مورد حضور در بازی مقابل ترکتورسازی خاطرنشان کرد: همان طور که گفتم فعلا از ناحیه کشاله احساس درد می کنم. باید جواب MRI من حاضر شود تا در مورد وضعیت نهایی خودم پزشکان نظر بدهند. خدا را شکر ما تا جمعه زمان زیادی داریم و می توانیم یک ریکاوری خوب کنیم. تراکتورسازی هم تیم بسیار جوان و قدرتمندی است که با توجه به جوانان خوبی که دوباره به خدمت گرفته مطمئنا بازی سنگینی برای ما رقم خواهد خورد.

وی ادامه داد: البته واقعا ما اینقدر که از داور می ترسیم از تیم های دیگر نمی ترسیم. یک نکته جالب برایتان بگویم. در دو، سه هفته ابتدایی زمانی که ما به داوری اعتراض می‌کردیم برانکو ما را دعوا می کرد که حق ندارید به داوری اعتراض کنید و می گفت جریمه تان می کنم. دیگر برانکو را همه می شناسید. مربی بسیار آرامی است  اما ببینید با پرسپولیس چه کار کردند که دیگر صدای او را هم بلند کردند و او هم در کنار زمین داد و فریاد می کند. آیا تا به حال دیده بودید برانکو اینقدر فریاد بزند؟!


 

کمال کامیابی نیا درباره دیدار این هفته این تیم مقابل تراکتورسازی در لیگ برتر اظهار داشت: بازی سختی خواهد بود اما با وجود اینکه کار سخت است می‌خواهیم دست پر از تبریز به تهران برگردیم. تراکتورسازی تیم خوبی است و بازیکنان خوبی دارد اما ما هم به سه امتیاز نیاز مبرم داریم و امیدواریم بتوانیم دست پر از تبریز به تهران بازگردیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :