به گزارش تبریزمن، ایوب ذوالفقاری سرپرست تیم تراکتورسازی با حضور در برنامه موج فوتبال به عنوان مهمان دوم برنامه، در خصوص جدایی کیانی و کامدار در اول فصل به دلیل ایجاد مشکل با سرپرست تیم گفت: واقعیت این است که خوشبختانه فسخ قرارداد با این بازیکنان با درخواست تونی بود و این موضوع نیز به صورت مکتوب به مدیریت نوشتیم که در خواست آقای تونی است و با آنهایی که ماندند نیز تلفنی صحبت کردم تا به تمرینات حضور داشته باشند.

وی ادامه داد: مدیریت باشگاه قبل رفتن تونی از وی لیست خواست که وی نیز بازیکنان مد نظر را در دو لیست به باشگاه رائه کرد. مدیریت مذاکرات زیادی انجام داد که تعدادی از بازیکنان به دلایلی نیامدند. چهار بازیکن خارجی نیز می توانستیم جذب کنیم که با نظر تونی هر چهار بازیکن جذب شد.

ذوالفقاری در خصوص رفتن آندو و ادینهو افزود: روی آندو، ادینهو و داسیلوا حساب زیادی رفته بودیم حتی روزی که با نفت بازی کنیم با مدیر برنامه ادینهو جلسه داشتیم که در این جلسه به توافقات پایانی رسیدیم و مقرر شد این بازیکن ۱۰۰% در تراکتورسازی بماند ولی قطر پیشنهاد مالی زیادی داد. آندو نیز گفته بود در صورت بازی در لیگ ایران فقط در تراکتورسازی حضور خواهم داشت.

وی بیان کرد: وحید امیری و بیرانوند از تیم نفت تهران بازیکنان مورد نظر تونی بود. رامسی به جای امیری جذب شد. اخباری و طهماسبی نیز جایگزین بیرانوند و لک شدند. میثم مجیدی دیگر بازیکنی بود که تونی از باشگاه درخواست کرده بود ولی بعد از مذاکرات فراوان از نام تراکتورسازی سوء استفاده کرده و مبلغ بسیار بالایی درخواست کردند.

سرپرست تراکتورسازی گفت: روزبه چشمی ۷۰۰ میلیون تومان می خواست در حالی که در صبا ۳۰۰ گرفته بود. سروش رفیعی بختیار رحمانی بازیکنانی هستند که تونی درخواست کرده بود این بازیکنان نیز قطعا با تمرینات ویژه هماهنگ تر و عملکرد بهتری خواهند داشت.

وی اظهار داشت: تونی اولیویرا فیلم بازی های عبدالله زاده را نگاه کرد و از مدیریت خواست تا این بازیکن جذب تیم شود.

ذوالفقاری در پاسخ به این سوال که باشگاه نمی توانست ادینهو را نگاه دارد بیان کرد: ادینهو را می توانستیم نگاه داریم، با این بازیکن ۵۰۰ هزار دلار توافق کرده بودیم ولی ادینهو زد زیر حرف های خود چرا که ۸۰۰ هزار دلار می خواست ولی نشد. سیلو داسیلوا با ۶۰ هزار تراکتور ولی بعد از پایان فصل گفت هیچ چیز من از ادینهو کم نیست و مبلغ ۵۰۰ هزار دلار از باشگاه درخواست کرد.

سرپرست تیم تراکتورسازی با تکذیب اختلافش با تونی الیویرا در مورد حواشی پس از بازی با استقلال خوزستان تاکید کرد: طی دو روز اخیر هیچ مصاحبه ای انجام نداده ام ضمن اینکه هیچ گاه به خودم اجازه دخالت در مسائل فنی تیم را نمی دهم. من امروز از این مساله اطلاع یافتم و از سال قبل برخی ها به دنبال ایجاد مسائلی هستند که خوشبختانه ما هیچ مساله ای باهم نداریم. صحبت های آقای تونی هم پس از بازی با استقلال خوزستان شاید ناشی از فشار بازی بوده است.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :