به گزارش تبریزمن، دو تیم تراکتورسازی و گسترش فولاد تبریز، از هفته ۲۸ مسابقات فوتبال لیگ برتر ایران، روز جمعه مورخه ۱۱ اردیبهشت، از ساعت ۱۸ در ورزشگاه یادگار امام میزبان تیم همشهری خود گسترش فولاد تبریز می باشد. گفتگوی تعدادی از بازیکنان گسترش فولاد در خصوص این بازی را در ادامه می خوانید.

میثم نقی زاده در خصوص بازی روز جمعه در مقابل تراکتورسازی گفت: تمرینات خوبی را انجام داده ایم. امیدوارم از هر دو تیم بازی خوبی شاهد باشیم. تراکتورسازی می خواهد قهرمان شود ما هم می خواهیم سقوط نکنیم. با وجود اینکه دربی آذربایجان است و حساسیت خاص خودش را دارد، انشالله بتوانیم یک بازی تماشاگر پسند ارائه کنیم و بتوانیم گسترش فولاد را لیگ برتری نگاه داریم.

سید محسن حسینی، دیگر بازیکن این تیم در خصوص بازی با تیم سابق خود اظهار داشت: هر دو تیم به امتیاز این بازی احتیاج دارند. نگاه تمام رسانه ها و تیم ها به این بازی است که خدایی نکرده مشکلی در نتیجه بازی بوجود بیاید. ولی روز جمعه الگوی خوبی برای سایر دربی ها خواهیم بود. تمام بازیکنان و کادر فنی سعی می کنند عملکرد بهتری داشته باشند تا گسترش فولاد در لیگ برتر بماند و قطعا این تلاش در بازی روز جمعه و بازی های آینده دوچندان خواهد شد.

مصطفی اکرامی بازیکن سابق تیم تراکتورسازی، در خصوص بازی روز جمعه افزود: به نظر من روز جمعه در مقابل تراکتورسازی بازی سختی خواهیم داشت چراکه تراکتورسازی بهترین تیم ایران است و تمام تلاش خود را خواهد کرد تا صدر جدول را از دست ندهد ولی ما هم به امتیاز احتیاج داریم. قطعا با تمام قدرت در این بازی حاضر خواهیم شد تا بتوانیم سهمیه دوم آذربایجان را در لیگ برتر نگاه داریم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :