به گزارش تبریزمن، تراکتورسازی روز چهارشنبه در دیدار دوم خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف الجزیره امارات می‌رود.

سرخپوشان که روز چهارشنبه هفته قبل موفق شدند حریف خود را با نتیجه ۴ بر صفر شکست دهند روز دوشنبه عازم امارات می‌شوند.

شاگردان امیر قعله‌نویی ساعت ۲۳ یکشنبه شب از تبریز به تهران می‌آیند و سپس ساعت ۴ بامداد از تهران عازم امارات می‌شوند.

مدیرعامل تراکتورسازی در گفتگویی در حول اینکه امیر قلعه‌نویی از انجام دو پرواز برای رسیدن به ابوظبی گلایه کرده است، اظهار داشت: قلعه‌نویی شرایط پروازی را به خوبی می‌داند ما بهترین خط هوایی را برای سفر به ابوظبی انتخاب کردیم و با پرواز الاتحاد که هزینه‌اش دو برابر پروازهای دیگر است به ابوظبی می‌رویم.

وی ادامه داد: متأسفانه پرواز مستقیم تبریز به ابوظبی نداشتیم و این طور هم به ابوظبی نمی‌رویم که ابتدا به دبی برویم و سپس با اتوبوس راهی این شهر شویم.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی بیان کرد: ما مجبور بودیم که به تهران بیایم و سپس از تهران راهی ابوظبی شویم. متأسفانه این بودجه را هم نداشتیم که برای ۴۰ یا ۴۵ نفر یک هواپیما چارتر کنیم. ما هیچ وقت به دنبال انجام کار بدون کلاس نبودیم و نمی‌خواهیم کم بگذاریم.

وی افزود:  شما ببینید ما مشکلات خیلی از تیم‌ها را نداریم برخی از تیم‌ها برای اسکان و ایاب و ذهاب با مشکل روبرو هستند اما تا به حال کسی نشنیده تراکتورسازی این مشکلات را داشته باشد به هر حال ما هم مشکلات مالی داریم ولی سعی کردیم در این موارد بهترین عملکرد را داشته باشیم. البته ما برای یکی از سفرهایمان در آسیا مجبور به گرفتن پرواز اختصاصی هستیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :