رئیس ستاد انتخابات استان آذربایجان‌شرقی از حضور گسترده نمایندگان نامزدهای حاضر در رقابت انتخاباتی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شعبات اخذ رای در سطح استان و به خصوص در سطح شهر تبریز خبر داد.

به گزارش تبریزمن، سعید شبستری اظهار داشت: نمایندگان ۳۱۶ نامزد انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در سطح استان بر صحت اجرای انتخابات در ۲۸۸۹ شعبه اخذ رای در تمام نقاط این حوزه انتخابیه نظارت می‌کنند.

وی ضمن بیان این مطلب تصریح کرد: در مهلت تعیین شده توسط ستاد انتخابات استان، نامزدهای انتخاباتی، افرادی را به عنوان نماینده خود در شعبات اخذ رای معرفی کرده و با تکمیل مدارک، این افراد امکان حضور در شعبات را یافته اند تا بر صحت برگزاری انتخابات نظارت داشته باشند.

به گفته رئیس ستاد انتخابات استان آذربایجان‌شرقی افزود: با وجود اطمینان از برگزاری انتخابات به بهترین شکل ممکن، این افراد حافظان حقوق نامزدها در شعبات اخذ رای در سطح حوزه‌های انتخابیه مختلف در تمام شهرستانهای استان هستند.

وی از همکاری و هماهنگی کامل هیئت‌های اجرایی، هیئت‌های نظارت، نمایندگان فرمانداری، ناظران انتخابات و نیروهای انتظامات با نمایندگان نامزدهای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی خبر داد و تصریح کرد: این ناظران بدون هیچگونه دخالت در روند برگزاری انتخابات، فقط بر صحت اجرای انتخابات نظارت می‌کنند و بروز هر مشکل و تخلف احتمالی را به مراجع ذیصلاح حاضر در شعب اخذ رای اطلاع می‌دهند.

انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در  ۲ هزار و ۸۸۹ شعبه در سطح استان آذربایجان‌شرقی به شکل همزمان با سراسر کشور برگزار می‌شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :