به گزارش تبریزمن، سردار غلام عسگر کریمیان ظهر امروز در دیدار با مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی اظهار داشت: ارزش‌های انقلابی با زبان هنر اگر بازگو شود تاثیرگذاری بیشتر و بهتری خواهد داشت.

وی با بیان اینکه امروز دشمنان اسلام و انقلاب با تمام توان، فرهنگ و اسلامیت نظام جمهوری اسلامی را هدف قرار داده‌اند، گفت: صدا و سیما می‌تواند با تولید برنامه‌های مناسب و فاخر و با بصیرت افزایی و اطلاع رسانی هدفمند، نقش اساسی را در مقابله با هجمه‌های رسانه‌ای دنیا ایفا نماید.

سردار کریمیان تصریح کرد: افرادی که در رسانه فعالیت می‌کنند باید بدانند که فعالیت آن‌ها بسیار مقدس است.

فرمانده سپاه عاشورا افزود: برای نشر ارزش‌های دینی و دفاع مقدس، صدا و سیما حضوری فعالانه و مخلصانه داشته است به‌طوری‌که با انعکاس این برنامه‌ها شاهد نهادینه شدن روحیه ایثار و شهادت در جامعه و بین نسل جدید هستیم.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان‌شرقی هم تفکر حاکم بر تولید برنامه‌های صدا وسیما را تفکر بسیجی عنوان کرد.

سید محسن لطیفی گفت: همکاران این مرکز با بهره‌گیری از تفکر بسیجی، سبب‌ساز خلق آثار ارزشمند و ماندگاری شده‌اند و همسو با فرهنگ امام و انقلاب و شهدا ضمن طی مسیر رشد و تعالی، مانع از نفوذ هجمه نرم دشمن به فرهنگ اسلامی می‌شوند.

وی با اشاره به لزوم به‌کارگیری ابزار هنر در معرفی پیام‌های انقلاب، گفت: نباید اجازه دهیم آثار و برکات انقلاب به فراموشی سپرده شود و ما وظیفه داریم به صورت مکرر آن‌ها را برای جوانان بازگو کنیم.

مدیرکل صدا وسیمای مرکز آذربایجان شرقی افزود: دشمنان نظام و انقلاب با چهره‌هایی متفاوت به جنگ با فرهنگ اصیل اسلامی – ایرانی وارد شده‌اند و پرداختن به این موضوع دقت و ظرافت خاصی دارد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :