سرمربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز گفت: تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز صدرنشینی لیگ یک را با کسب سه امتیاز در تبریز ادامه خواهد داد.

به گزارش تبریزمن، علی‌اصغر کلانتری با اشاره به اینکه بازی مقابل ماشین‌سازی تبریز مشکل خواهد بود تأکید کرد: بازی‌های لیگ دسته یک هر هفته سخت‌تر از گذشته می‌شود اما زمانی که برای موفقیت تلاش می‌کنید نباید به فکر سختی باشید.

وی تصریح کرد: شناخت کاملی از ماشین‌سازی تبریز داریم و سعی خواهیم کرد که فوتبال خود را به این تیم دیکته کنیم.

سرمربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز ادامه داد: در مقابل پارسه تهران بازی قابل قبولی را به نمایش گذاشتیم اما شرایط بازی در مقابل ماشین‌سازی تبریز متفاوت است و باید تلاش و دقت بیشتری داشته باشیم.

کلانتری یادآور شد: تا این هفته از لیگ سعی کردیم از تمامی بازی‌های خارج از خانه با نتیجه خارج شویم و تلاش می‌کنیم این روش ادامه داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه بازیکنان فجر شهید سپاسی باروحیه بالا تنها به فکر حفظ صدر جدول هستند، گفت: نگه‌داشتن صدر جدول در لیگ یک با این تعداد تیم و بازی بسیار سخت است اما بازیکنان فجر سپاسی شیراز با تمام توان برای این مهم تلاش می‌کنند.

سرمربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز تأکید کرد: طی چند هفته گذشته ازلحاظ روحی بر روی بازیکنان کارکردیم تا بتوانیم استرس ناشی از حفظ کردن صدر جدول را از بین ببریم.

کلانتری با اشاره به اینکه مشکلات مالی تیم با حمایت مدیران باشگاه در حال برطرف شدن است، گفت: همگان برای رفع مشکلات مالی باشگاه تلاش می‌کنند که در این مسیر مسئولان استان نیز باید با همدلی و اتحاد کمک کنند که این تیم با لیگ برتر فوتبال صعود کند.

وی تصریح کرد: از بازیکنان تیم باید تشکر کنم که با کمترین مبلغ دریافتی و بودن هیچ‌گونه شکایتی تمام تلاش خود را برای رسیدن به موفقیت انجام می‌دهند.

سرمربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز رسیدن به موفقیت را اولویت اول بازیکنان فجر دانست و تأکید کرد: صعود به لیگ برتر برای تیم فجر اولویت است اما برای رسیدن به این مهم باید تمامی مسئولان استان فارس حمایت کنند زیرا راه سخت و دشواری در پیش داریم.

دو تیم فجر شهید سپاسی شیراز و ماشین‌سازی تبریز بعدازظهر چهارشنبه در شهر تبریز به مصاف هم خواهند رفت.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :