رئیس دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه در تبریز، گفت: می‌توانیم موافقت وزارت خارجه را برای صدور ویزا برای هر تعداد گردشگر اخذ کنیم و محدودیتی برای ویزای گردشگری وجود ندارد.

به گزارش تبریزمن، اسماعیل بابایی در جلسه شورای عالی سیاست‌گذاری گردشگری آذربایجان شرقی، با شاره به اینکه باید برای چشم انداز گردشگری تبریز ۲۰۱۸ نگاه نرم افزاری و سخت افزاری داشته باشیم، اظهار داشت: برخی مشکلات اجرایی و فرهنگی داریم، که مهم‌ترین آن، بهبود نوع برخورد با توریزم و نوع نگاه به پروژه ۲۰۱۸ تبریز است.

وی، آفریقای جنوبی را بهترین نمونه برای مطالعه توسعه گردشگری برای توسعه هتل با کمترین هزینه و کمترین زمان عنوان کرد و افزود: باید بتوانیم به سرعت مهمانسراهای کوچک ۵ ستاره را در تبریز توسعه دهیم.

رئیس دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه در تبریز، با بیان اینکه در آینده می‌تواند سایر شهرهای کشور به عنوان شهر گردشگری جهان اسلام انتخاب و معرفی شود، گفت: نگاه را باید از تبریز ۲۰۱۸ به شمالغرب تغییر دهیم و با سایر استان‌ها هم برای تبادل گردشگر همکاری داشته باشیم.

بابایی به صدور ویزای گردشگری در فرودگاه تبریز و نوردوز اشاره کرد و خاطر نشان ساخت: در این مرزها برای ۱ ماه تا ۲ ماه ویزای سریع و گردشگری صادر می‌شود.

وی تصریح کرد: می‌توانیم موافقت وزارت خارجه را برای صدور ویزا برای هر تعداد گردشگر اخذ کنیم و محدودیتی برای ویزای گردشگری وجود ندارد.

رئیس دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه در تبریز، با اشاره به امکانات کم دفاتر فرودگاه و مرز نوردوز برای صدور ویزای گردشگری، اظهار داشت: باید سخت افزار لازم برای تجهیز و نیروی انسانی دفاتر صدور ویزا حل کنیم.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :