مدیرعامل سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری تبریز گفت: پیاده سازی، اجرا و توزیع کارت هوشمند شهرداری تبریز از سوی سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری تبریز به مرحله نهایی رسید.

به گزارش تبریزمن، رضا پاک نهاد با اشاره به اهمیت کارت‌های منزلت اظهار کرد: این سازمان از سال ۹۳ به دستور شهردار تبریز مبنی بر ارائه کارت منزلت شهرداری در قالب کارت هوشمند و ارائه خدمات به صورت الکترونیکی از طریق این کارت، فعالیت خود را نسبت به صدور، چاپ و توزیع کارت های هوشمتد منزلت شهرداری تبریز آغاز کرد.

در ادامه این فعالیت، سازمان با همکاری بانک شهر در طی سال های گذشته به صدور بیش از ۱۸۰۰۰ عدد کارت منزلت و تعریف کاربرد این کارت ها در اتوبوسرانی (BRT)، کلینیک امام رضا (ع) و استخر شهرداری تبریز اقدام کرد.

پاک نهاد افزود: در طول دو سال گذشته اقدامات وسیعی در خصوص ثبت نام سالمندان بالای ۶۰ سال تبریزی، بررسی صحت اطلاعات و احراز هویت این عزیزان صورت پذیرفت و در کنار این موارد نیز مراحل صدور و توزیع گستره این کارت ها در سطح شهر تبریز انجام گرفت و صدور و توزیع این کارت ها به عنوان یکی از خدمات انجام گرفته توسط شهرداری تبریز به سالمندان تبریزی است و امیدواریم از این پس با همکاری تنگاتنگ بانک شهر در این زمینه شاهد تسهیل بیشتر امورات سالمندان شهر تبریز باشیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :