به گزارش تبریزمن، سعید عباسی مدیرعامل تیم تراکتورسازی به عنوان مهمان تلفنی برنامه موج فوتبال در خصوص پایان خدمت سربازی و جدایی بازیکنان از تراکتورسازی گفت: بختیار رحمانی تا پایان فصل، در خصوص عبدالله زاده با نیروی زمینی مذاکرات را انجام داده و تا آخر فصل حضور خواهد داشت. در خصوص سایر دوستان نیز طبق قرارداد آنها مشخص است. اما آقای و نریمان جهان نگران بودیم که در تهران جلسه خیلی خوبی با مالک باشگاه گسترش فولاد داشتیم که وی محبت کردند. این دو بازیکن قطعا تا آخر فصل در تراکتورسازی حضور خواهد داشت.

وی در خصوص مذاکره با مدیران باشگاه در خصوص صدور رضایت بازیکنان سرباز اظهار داشت: عادت دفاع از خود نداریم و سعی می کنیم کار خود را به نحو احسن انجام دهیم. در این مدت مذاکرات انجام می شد. نگرانی برای جدایی بازیکنان نداریم، فرید بهزاد کریمی،تا نیم فصل قطعا در بین بازیکن تراکتورسازی می باشد، ولی قانون سربازی است و در صورت پایان می توانیم در اختیار نباشیم. هنوز صحبتی با مدیرعامل صبا انجام نداده ایم ولی امیدواریم بتوانیم نظر مثبت وی را برای صدور رضایت این بازیکن بگیریم.

عباسی در خصوص واگذاری تراکتورسازی به صنایع مس اظهار داشت: نامه ای از سوی آقای فرهنگی داده شده است. ما گفته ایم هر دارخواستی که صورت می گیرد مکتوب داده شود تا مسئولان و مقامات بالا در خصوص آن تصمیمات لازم را بگیرند و در صورت توافق ما نیز انجام وظیفه خواهیم کرد. تراکتورسازی یک برند است، و این برند شاید سهامدار پیدا کند. به نظر من هویت این تیم مال مردم آذربایجان است و سهامدار اصلی این تیم باید مردم باشد.

وی در خصوص محرومیت هواداران تیم تراکتورسازی از سوی کمیته انضباطی گفت: در این خصوص به کمیته انضباطی رفته و با مسئولین مربوطه صحبت کرده ایم، ما گفته ایم تیم هایی که هوادار دارند قطعا مشکلات اینچنین پیرامون آنها خواهد بود. این موضوع طبیعی است جایی که هوادار نیست حواشی نباشد. صحبت اصلی ما این بود که بحث تحریک تماشاگر در استادیوم خیلی مهم است. تحریک می کنیم و نتیجه منفی می گیریم.

عباسی توضیح داد: در خصوص آقای ترکی نامه زدیم صحبت کردیم ولی متأسفانه خود دوستان نمی توانند بین خودشان بعضی از موضوعات را حل کنند. ما هنوز هیچ ارتباط منطقی بین مسائل پیش آمده سال گذشته و امسال پیدا نکرده ایم. تراکتورسازی با هواداران پرشور خود افتخار ایران است و در بحث AFC هواداران تراکتورسازی نمرات زیادی به خود اختصاص داده اند.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی ادامه داد: کمیته انضباطی اگر جریمه و محروم کند قطعا فوتبال ایران ضرر خواهد کرد. نامه زده ایم و به این موضوع اعتراض کرده ایم. متأسفانه با این روند ما باید بودجه کلانی کنار بگذاریم تا جریمه های نقدی هواداران را پرداخت کنیم. هیچ کس پاسخگوی قضایای بازی نفت نیست. سال گذشته گفتیم امیدواریم آخرین سالی باشد مسائل حاشیه زا را می بینیم ولی امسال شاهد این موضوع هستیم که دوباره این کارها ادامه دارد. هواداران ترکتورسازی به قدری با شعور و با فهم بودنند که در مسائل سال گذشته هیچ حاشیه ای درست نکردند و بعد از سوت پایان بازی به خانه های خود رفتند ولی این موضوع در حالی است که اگر آن مسائل در استادیوم دیگری بود قطعا حواشی زیادی در بر داشت.

وی افزود: تونی مربی بزرگی است و باید به وی وقت بدهیم. همیشه گفته ایم که هیچوقت ۹۹ درصد از تونی حمایت نکرده ایم، بلکه ۱۰۰ درصد حمایت کرده ایم چرا که فشار سنگینی روی وی است. سعی می کنیم با حمایت و با حضور بیشتر در کنار تیم بتوانیم مشکلات باقی مانده را از بین ببریم و در ادامه نتایج کسب شده را جبران کنیم.

عباسی در خصوص استفاده از تجربیات پیشکسوتان تراکتورسازی تصریح کرد: با بعضی از دوستان صحبت کرده ایم و نظرات آنها را گرفته ایم. لیستی از دوستان را خواسته ایم، ولی با توجه به حواشی و مشکلات اخیر نتوانستیم کار را به پایان برسانیم. سعی می کنیم کارهای منفی را به مثبت تبدیل کنیم و روند صعودی را طی کنیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :