به گزارش تبریزمن، تیم تراکتورسازی تبریز طبق برنامه باید قبل از بازی دشوار و خارج از خانه در برابر سپاهان، در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی در برابر تیم بعثت کرمانشاه قرار می گرفت.

دیدار دو تیم تراکتورسازی و سپاهان برای تونی الیویرا و هواداران سرخپوش از اهمیت فوق العاده بالایی برخوردار است. این بازی اولین گام از سه بازی سخت و حیاتی تراکتور در لیگ برتر است. پس از سپاهان، تراکتور باید در برابر دیگر تیم های قدرتمند لیگ، پرسپولیس و فولاد قرار گیرد، مطمئنا نتیجه بازی اول تاثیر بسزایی در روند تیم در بازی های بعدی خواهد داشت.

امتیازات این سه بازی تعیین خواهد کرد که آیا تراکتورسازی می تواند به آینده لیگ و رقابت های لیگ قهرمانان آسیا امیدوار باشد یا اینکه مرد سیبیلو بار خود را شاید برای آخرین بار خواهد بست و جایگاه خود را به فرد دیگری در راس کادرفنی باشگاه خواهد سپرد.

IMG_6967

اینکه تراکتورسازی بازیکنان تشنه ی قهرمانی و پیروزی خود را از دست داده و فوتبالیست هایی اسماً حرفه ای را به ترکیب خود اضافه کرده است، بر هیچ کس پوشیده نیست و همه شاهد بازی های ضعیف تیم در رقابت های پنج هفته ابتدایی لیگ برتر بوده اند. حال تونی الیویرا از فرصت برگزاری بازی های ملی مغتنم شده و زمان بیشتری برای هماهنگ کردن و تزریق روحیه جنگندگی به بازیکنان خود برخوردار است تا از سه هفته کابوس وار پیش رو، سربلند خارج شود.

حال در این میان، انصراف تیم بعثت کرمانشاه که به قول ایوب ذوالفقاری، سرپرست تیم تراکتورسازی، می توانستند بسیار پر انگیزه و مشکل ساز ظاهر شوند، باعث شده تا یک دیدار تدارکاتی بسیار مناسب و سطح بالا از دستان مرد پرتغالی خارج شود. دیداری که چند روز قبل از بازی با سپاهان، می توانست آخرین اشکالات و نقاط ضعف تیم را برای کادرفنی مشخص کرده و بازیکنان را در شرایط بازی قرار دهد.

لغو این بازی که در ظاهر یک گام رو به جلوی شیرین برای سرخپوشان در جام حذفی بود، می تواند برای سه بازی حساس لیگ برتر حکم سمی کشنده داشته باشد. مطمئنا تونی از این موضوع آگاه است و شنیده ها از باشگاه حاکی از تلاش های تیم برای پیدا کردن حریف تمرینی قبل از بازی با سپاهان دارد. پیرمرد پرتغالی به خوبی از اهمیت بازی با سپاهان آگاهی دارد و نمی خواهد به این راحتی ها از تراکتور کنار گذاشته شود.

باید منتظر ماند و دید که در این چند روز باقی مانده، شرایط برای تراکتورسازی و کادرفنی تیم به چه صورتی پیش خواهد رفت.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :