به گزارش تبریزمن، دیدار تیم های تراکتورسازی تبریز و پاختاکور ازبکستان از ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه روز سه شنبه در شهر تاشکند آغاز شد.

در این دیدار که در چارچوب مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا و از گروه C این رقابت ها برگزار شد، شاگردان امیر قلعه نویی در نیمه نخست بیشتر به حفظ توپ در میانه میدان و محافظت از دروازه خود پرداختند.

خواسته کادر فنی تراکتورسازی تا دقیقه چهلم ثمربخش بود که در این دقیقه تعلل مدافعان تراکتور سبب شد تا ایگور سریگف در پشت محوطه صاحب توپ شده و باچرخش کامل و شوتی تماشایی گل نخست این دیدار را برای پاختاکور به ثمر برساند.

با آغاز نیمه دوم بر تعداد حملات تراکتورسازی برای جبران گل خورده افزوده شد.

در دقیقه ۵۳ اولین موقعیت جدی تیم تراکتورسازی برای به ثمر رساندن گل تساوی با ارسال کوتاه کرنر و سانتر توپ به وجود آمد اما دروازه بان تیم ازبکی موفق شد ضربه سر سروش رفیعی را دفع کند.

۳ دقیقه بعد، سرخ پوشان تبریزی صاحب یک ضربه ایستگاهی شدند که این بار بختیار رحمانی با ضربه ای دقیق و در چارچوب، دروازه پاختاکور را به شدت تهدید کرد اما ریبکین دروازه بان حریف بار دیگر این شوت محکم را نیز مهار کرد.

در دقیقه ۶۴ این دیدار، شجاع خلیل زاده هافبک تیم تراکتورسازی ضربه ای از راه دور و روی پا را روانه دروازه پاختاکور کرد اما این توپ بعد از اصابت به زیر تیرک افقی توسط دروازه بان این تیم راهی کرنر شد.

در ادامه دقایق این دیدار نیز توپ و میدان در اختیار شاگردان قلعه نویی بود ولی آنها در گشودن دروازه حریف ازبک خود ناکام ماندند تا دست خالی از تاشکند به تبریز بازگردند.

دیدار برگشت این ۲ تیم در روز ۱۸ فروردین ماه در شهر تبریز برگزار خواهد شد. تراکتورسازی در ۲ دیدار نخست برابر الجزیره امارات به برتری دست یافته و ۶ امتیازی است.

امیر قلعه نویی در این دیدار از محمدرضا اخباری(دروازه بان)، کارلوس کاردوسو، شجاع خلیل زاده، خالد شفیعی، محمد ایران پوریان، سینا عشوی، مهدی کیانی، سعید آقایی (۵۳ مهدی شریفی)، سروش رفیعی، بختیار رحمانی و فرزاد حاتمی در ترکیب تیمش استفاده کرده بود.

تیم پاختاکور ازبکستان نیز با ترکیب نیکیتا ریبکین(دروازه بان)، عدنان اوراهیموویچ، استانیسلاو آندریف، شرودبیک کریم اوف، جمشید اسکندروف، ایگور سرگیف، اکبر جون ایسماتولایف، عظیم آکمدوف، ماشاریپوف جلال الدین (۵۶ کیلیچف)، کمالدین تاجیف و ویلادیمیر کوژاک برابر نماینده ایران حضور یافته بود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :