تیم فوتبال نونهالان دبیری تبریز به عنوان بهترین تیم دوم جداول گروه های سه گانه مرحله نهایی مناطق کشور به رقابت های لیگ قهرمانی نونهالان باشگاه های کشور صعود کرد.

به گزارش تبریزمن، با مشخص شدن جداول گروه های سه گانه مرحله نهایی مسابقات فوتبال نونهالان مناطق کشور و پس از اعلام مسئولان فدراسیون و هیئت فوتبال استان، تیم دبیری تبریز با کسب بیشترین امتیاز در بین تیم های رده دومی دو گروه دیگر، به عنوان بهترین تیم دوم این سه گروه به رقابت های فصل آینده لیگ قهرمانی نونهالان باشگاه های کشور (لیگ برتر) صعود کرد.

تیم دبیری میزبان گروه یک بازی های مرحله نهایی مناطق کشور با تیم های پیشگامان پدیده مشهد، موعود زنجان، استقلال نوین قائمشهر و خزر لنگرود همگروه بود که در نهایت پس از تیم ۱۰ امتیازی پیشگامان مشهد، با کسب هشت امتیاز در جایگاه دوم ایستاد و به عنوان بهترین تیم دوم گروه های سه گانه راهی لیگ قهرمانی نونهالان کشور شد.

در این گروه همچنین تیم موعود زنجان با هفت امتیاز سوم شد و تیم های استقلال نوین قائمشهر و خزر لنگرود هر کدام با یک امتیاز به ترتیب چهارم و پنجم شدند.

تیم فوتبال نونهالان دبیری تبریز

بهترین ها با پیراهن تیم دبیری

تیم دبیری در این مسابقات با کسب دو پیروزی برابر تیم های استقلال نوین و خزر و تساوی برابر تیم های پیشگامان و موعود که در هر دو بازی با پیروزی دبیری در ضربات پنالتی همراه بود، بدون باخت حائز رتبه دوم شد. این در حالیست که تیم ۱۰ امتیازی پیشگامان مشهد در دیدار برابر تیم دبیری تبریز در ضربات پنالتی شکست خورد تا دبیری تبریز تنها تیم بدون باخت این گروه لقب بگیرد.

همچنین دبیری با دریافت دو گل در جریان چهار بازی و دو گل در ضربات پنالتی دو بازی، دارنده بهترین خط دفاع و دروازه بان این مسابقات شد.

تیم دبیری تبریز در مرحله اول مسابقات نونهالان مناطق کشور در لنگرود نیز توانسته بود در رقابت با تیم های تراکتورسازی تبریز، گسترش فولاد تبریز، خزر لنگرود و آتیه سازان سیاهکل به عنوان تیم صدرنشین راهی مرحله نهایی شود. پس از دبیری نیز تیم یکدست خزر لنگرود به مرحله نهایی رسیده بود که این تیم هم در تبریز از صعود به لیگ قهرمانی کشور بازماند.

تیم فوتبال نونهالان دبیری تبریز

سرمایه‌گذاری صحیح باشگاه دبیری
کارشناسان فوتبال پایه در تبریز اعتقاد دارند که نتایج خوب تیم نونهالان دبیری در چند ماه اخیر و در نهایت صعود به لیگ برتر، نشأت گرفته از توجه و سرمایه‌ گذاری صحیح و مناسب باشگاه دبیری در فوتبال پایه و مقوله استعدادیابی است؛ موضوعی که از حدود ۱۷ سال پیش توسط باشگاه دبیری تبریز در فوتبال استان آغاز شده است.

کمااینکه چند بازیکن صاحب نام فوتبال کشور، فوتبال خود را از مدرسه فوتبال و آکادمی باشگاه دبیری تبریز آغاز  کرده اند و اکنون در تیم‌های بزرگسالان، نمایشی دلپذیر از فوتبال مدرسه ‌ای و اصولی ارائه می ‌دهند.

اسامی بازیکنان تیم نونهالان دبیری تبریز:

معین سلطانی، سینا قنبری، هومن قاصدی، امیررضا نیک فال، حامد فریدی، پویا بهشتی، حسین اسلام طلب، محمد سلطانی، عباس سلطانی، سعید ریواز، هادی بیگ زاده، هادی ولیزاده، مهدی حسن نژاد، عرفان نوابی فر، علی علیزاده، مهدی سیدی، ابوالفضل صفی، بابک علیزاده، میلاد بزمی، رامین شهباز زاده، سالار بلوکی، میلاد کوهی، امیر رضا پوربک، عباس کمالی، امیر ارسلان نیک فال، ماهان احمدزاده، علیرضا ندیمی و یاشار عباسی. سرمربی: رسول محمدپور، مربی و سرپرست: محمود نصیرپور.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :